«АВ метал груп» у 2021 році збільшила виробничі потужності у сегменті покрівельних та фасадних матеріалів

Один з найбільших українських постачальників і виробників металопрокату розширив асортимент продукції в сегменті покрівельних та фасадних матеріалів. Потужності підприємства зросли до 5 400 000 м2 за рік
2605 07.07.2021 в 09:47


Компанія «АВ метал груп» - один з найбільших українських постачальників і виробників металопрокату.

Основні сфери діяльності  компанії - оптова та роздрібна реалізація, а також виробництво металопрокату.

У 2021 році відбулося масштабне розширення лінійки обладнання для виробництва у сегменті покрівельних і фасадних матеріалів.  Нові виробничі потужності знаходиться у місті Київ. На сьогодні компанія налічує 10 виробничих ділянок в різних містах України, потужності яких дозволяють випускати  - 5 400 000 м2 за рік.

До товарів нового виробництва в Києві належать: 6 нових видів металочерепиці, 6 нових видів профнастилу, металевий сайдинг, легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК), внутрішні стінові касети (ВСК), металевий паркан євроштахетник, добірні комплектуючі елементи до покрівель та фасадів.

До уваги клієнтів ми пропонуємо металочерепицю з різноманітною палітрою кольорів, матовою або глянцевою поверхнею, та різними видами профілю торгових марок:  ALPINA,  ATLANTA, MAXIMA, VALENCIA, AFINA, GRAND. При виробництві металочерепиці використовують оцинковану сталь з полімерним покриттям кращих європейських та українських виробників сировини.

Також ми збільшили асортимент продукції у сегменті профільованого листа, доповнивши лінійку новими видами профілів: С-10, С-15, НС-35, Н-45, Н-60, Н-92. Компанія розширила асортимент покрівельних профнастилів висотою профілю до 92 мм, затребуваних в сегменті проектного будівництва об'єктів.

У сегменті каркасного будівництва компанія пропонує клієнтам легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) з оцинкованого штрипса. Технологія ЛСТК широко використовується як при будівництві несучих стінових конструкцій, так і при будівництві міжкімнатних та міжповерхових перегородок. Також для будівництва каркасних споруд компанія пропонує внутрішні стінові касети, які одночасно виконують функцію стіни і несучої конструкції для облицювання.

У сегменті фасадних і оздоблювальних матеріалів «АВ метал груп»  додала у лінійку продукції два види металевого сайдингу: «Стальбрус» та «Стальпанель». Використання цих оздоблювальних  матеріалів дозволяє швидко надати екстер'єру будівлі естетичного вигляду.

При будівництві споруд, не менш важливу роль відіграє облагороджування території. На новому виробництві в Києві «АВ метал груп» виробляє металевий паркан «Євроштахетник». Він є одним з найпопулярніших видів огорож, адже має оригінальний привабливий дизайн і всі переваги металевих парканів: довговічність  та міцність.

«АВ метал груп» забезпечує покрівельними та фасадними матеріалами житлові і промислові забудови по всій Україні. Власні виробничі потужності компанії укомплектовані лінійкою сучасного обладнання. Сертифікована продукція відповідає европейським стандартам якості.

Великий асортимент різних видів, форм, кольорової палітри продукції дозволяє гармонійно доповнити архітектурний комплекс будь-якої споруди. А фахівці компанії допоможуть підібрати матеріал, який відповідає технологічним вимогам будівельного об'єкта.

Придбати продукцію можна на біль ніж 330 оптових і роздрібних металобазах «АВ метал груп» в будь-якому місті України.

Отримати консультацію по продукції або розташуванню найближчої металобази можна за телефоном контакт-центру: 0 800 30-33-70

Також на сторінці в інтернет-магазині   та на головному сайті компанії www.avmg.ua можна ознайомитись з асортиментом та зробити онлайн замовлення у зручний час.

«АВ метал груп» – надійний партнер вашого будівництва!


Джерело: «АВ метал груп»

Інформацію опубліковано на правах реклами 

 
Интересные новости:
01.07.2021
1262
Команда Build Portal вітає з Днем архітектури України!...
30.06.2021
1767
Будівельна продукція виготовлятиметься зі сталі без використання викопного палива на основі технолог...
25.06.2021
920
Президент Будівельної палати України, президент Української ради інженерів-будівельників, Герой Укра...
20.08.2021
1660
Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк привітав українців з 30-річчям незал...
20.08.2021
3861
Команда Build Portal вітає з тридцятим Днем Незалежності України!...
10.08.2021
3316
В 2016 году в Хенгело (Нидерланды) был построен один из самых энергоэффективных частных домов в мире...