Прес-конференція ПБГ «Ковальська»: філософія сучасного ремонту з ТМ SILTEK

24 березня 2016 року, відбулась прес-конференція на тему: «філософія сучасного ремонту з ТМ SILTEK». Організатор - ПБГ «Ковальська».
2625 07.04.2016 в 10:08

Siltek

24.03.2016

Ринок будівельних сумішей переживає нелегкі часи. Однак, як стверджують провідні виробники, навіть у період жорстких економічних струсів цілком можливо відшукати ніші, які дозволять гідно пережити тимчасові труднощі.

Фахівці ПрАТ «Термінал-М» переконані, що нестабільна економічна ситуація в країні - час для переосмислення місця виробника на ринку і його подальшої політики. Тому одне із найпотужніших підприємств ПБГ «Ковальська» активно працює над розвитком дистриб’юторської мережі в Україні.


«Ми уважно вивчили ринок конкурентів, врахували їх недоліки і почали працювати над вдосконаленням власної стратегії виробництва та продажу будівельних сумішей. Одним із основних завдань стало ефективне розприділення наших територіальних менеджерів. Крім того, ми активно залучаємо до співпраці нових партнерів, намагаємося адаптувати продукцію для різних цінових сегментів»
, - зазначає Василь Немикін, директор ПрАТ «Термінал-М».


Наприклад, для приватного будівництва, виробники розширили лінійку продукції Мікс+. Цим довели, що клієнт може отримувати необхідний продукт більш оптимальний з точки зору ціни.

Рік тому, завод презентував оновлену лінійку водно-дисперсійних фарб і полімерних штукатурок ТМ Siltek. Фахівці підприємства оновили рецептури матеріалів, змінили дизайн етикеток. Обсяги продажів фарб і полімерних штукатурок виросли у 2015 році на 65%, в порівнянні з 2014 роком, і 2016 рік вже свідчить про стабільний приріст обсягу продажів цієї групи товарів. З’явилися і  є продукти-лідери, які показали найшвидший  розвиток: фасадна фарба на в’яжучому нового типу - Faсade Pro, декоративна штукатурка для фасадів та інтер'єрів - Decor Mosaic, інтер'єрна фарба - Top Latex, готова шпаклівка - Acryl Finish, і акрилова гідроізоляція - Prooflex.


Катерина Лобинцева, Лобинцева Катерина, Катерина Лобинцева, Лобинцева Катерина, Силтек, Сілтек, Siltek


«Звичайно, ми прислухаємося до думки наших клієнтів і враховуємо їх побажання. На початку 2016 роки ми випустили інтер'єрні продукти в малій тарі: інтер'єрні фарби в тарі 0,9л і готову шпаклівку по 5 кг. Розробили ряд рекламних матеріалів: стенди зі зразками, буклети. Зараз розробляємо палітру відтінків Siltek Facade, де будуть представлені стійкі, довговічні кольори для фасадів»
, - інформує Катерина Лобинцева, керівник напрямку ВД матеріалів ТМ Siltek.


Вдосконалили фахівці і полімерні штукатурки «короїд» та «камінцеву», а також структурну фарбу Texturit. До весняного сезону планують представити новинки: інтер'єрну фарбу Prestige 5, з поліпшеними характеристиками стійкості до стирання, а також структурну фарбу для внутрішніх робіт, армовану волокном - Interior Fiber.

У 2016 році команда підприємства «Термінал-М» планує збільшити об’єми виробництва будівельних сумішей ТМ Siltek на 23% у порівнянні з минулим роком, та досягти рівня близько      97 тисяч тон продукції на рік.


Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»


Інформацію розміщено на правах реклами

 

 

 
Интересные новости:
06.04.2016
2009
Модель Caterpillar 304.5E2 XTC станет первым гидравлическим экскаватором линии Xtra Tool Carrier (XT...
01.04.2016
1661
Сотрудники компании Тегола рассказали об особенностях продукции в новом, удобном формате - с по...
01.04.2016
1384
Фатих Тютюн, директор производства ТМ PENOBOARD, рассказал об эффективных технологиях сохранения теп...
14.12.2021
1818
Складено черговий зарплатний рейтинг українських вузів. В ньому роботодавці оцінили за п’ятьма...
14.12.2021
1650
Vitals вирішив розіграти серед клієнтів техніку на 100 000 грн та ціле поле сертифікатів. Розіг...
10.12.2021
996
Серед основних завдань, які ставлять перед собою BRDO та Спілка виробників будматеріалів, — сп...