Нові виклики і вимоги згенерували нові тренди у будівельній галузі

Світовий бізнес вже не обходить питання безпеки, турботи про людей та охорони природних ресурсів
1613 20.04.2021 в 09:36


Інфраструктура, екологічні стандарти, сталий розвиток – це те, що в обов’язковому порядку стали прораховувати інвестори при запуску нових проектів. Про це повідомляє Віталій Грусевич, Голова правління The Wall-Ukraine:

"Світовий бізнес вже не обходить питання безпеки, турботи про людей та охорони природних ресурсів. А деякі девелопери пішли далі і розглядають свою діяльність не лише крізь призму будівництва найкращих, сучасних та безпечних будівель".

У цьому контексті експерт згадав про досвід польської компанії, яка інвестує 20 мільйонів злотих у місцеву інфраструктуру Познані, перш ніж будувати новий проект в районі острова Тумський (Ostrów Tumski).

"Не подумайте, що бізнес сам вирішив – і враз змінив мету, цілі, завдання, переглянув норму прибутковості. Потреби різних соціальних груп підштовхнули не тільки відкривати нові житлові масиви, але й громади людей, які більше ніж сусіди один для одного. Споживач змінився та вимагає якісних послуг, продуктів. Будівельна галузь у світі це не тільки про бетон і цеглу. Вона стала частиною процесу формування нового суспільства, що включає зведення будівель, створення інфраструктури, зелених зон, просторів для відпочинку, інтеграції та роботи", - коментує Віталій Грусевич, Голова правління The Wall-Ukraine.


Цікаво про будівництво
: в Україні з'явилась водостічна система Q STALYO PRO - нова форма, нові технічні рішення

Джерело: The Wall-Ukraine
 
Интересные новости:
04.03.2021
5358
Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення зміни до переліку видів продукції, щ...
14.02.2020
3936
Що необхідно зробити, щоб ринок землі запрацював. Коментар експерта...
13.02.2020
3785
Фактори, які найбільше визначатимуть розвиток українського ринку торгової нерухомості в 2020...