Використання шиферу та інших будматеріалів, які містять азбест можуть повністю заборонити

До цього переліку потрапляють і покрівельні матеріали, зокрема, популярний в Україні шифер. А також інші матеріали - деякі утеплювачі, водопровідні труби та інше
7038 08.04.2021 в 08:49Вироби з азбесту
можуть заборонити


В Україні можуть повністю заборонити використовувати всі види азбесту і матеріали та вироби, які його містять, наприклад - шифер.

Відповідна норма внесена в законопроект №4142 "Про систему громадського здоров'я", опублікований на сайті Верховної Ради, а 4 квітня цей документ був прийнятий в першому читанні.

Проект закону підготовлений профільним парламентським комітетом з питань охорони здоров'я, в який входять представники різних політичних сил.

У документі йдеться про систему громадського здоров'я, створення нової структури, яка її буде курирувати (планується щось середнє між реінкарнацією СЕС і створенням органу за типом американської CDC, який буде займатися всім - від епідемій до контролю якості ліків, продуктів, матеріалів та інше) .

У статті 25 цього проекту є норма про заборону використання в будь-яких технологічних процесах і при будівельно-монтажних роботах на всіх без винятку об'єктах використання азбесту (незалежно від виду) і матеріалів і виробів, які містять азбест.

В Україні відновлять кафедри реставрації в архітектурних вишах

До цього переліку потрапляють і покрівельні матеріали, зокрема, популярний в Україні шифер. А також інші матеріали - деякі утеплювачі, водопровідні труби та інше.

Зазначається, що азбест - це мінерал класу силікатів, канцероген, який викликає онкологію. 

Покінчити з "будівельними пірамідами": як новий закон змінить ринок житлової нерухомості 

Интересно о ремонтах: какие цвета интерьерных красок сейчас в тренде?
Источник: jkg-portal
 
Интересные новости:
08.04.2021
725
Метою запропонованих змін є ліквідація практики «фракційної» оцінки нерухомості...
12.04.2021
550
Через протоку, яка з’єднує дві країни, проходить міст, який використовується для автомобільног...
12.04.2021
410
У бразильському місті Енкантадо будують нову статую Христа-Захисника, яка буде вищою, ніж відом...