10 000 квадратних метрів занедбаного простору колишнього газового заводу перетворять на «офіси серед парку» (ФОТО)

Очікується, що рослини і дерева підвищать добробут і продуктивність співробітників, а також зміцнять їх зв'язок з природою.
449 03.03.2021 в 12:56Закинутий газовий завод перетворять
на сучасний офісний простір


У Мадриді закинутий завод з виробництва природного газу перетворять на офіс. Британське архітектурне бюро Foster + Partners трансформує десять тисяч квадратних метрів занедбаного простору в офісне приміщення компанії, яка займається створенням стійкої інфраструктури, Acciona Ombu.

Будівлю в 1905 році побудував іспанський архітектор Луїс де Ландечо. Дизайн направлений на збереження початкового духу будівлі ХХ століття, створюючи при цьому робоче місце, яке є гнучким і адаптованим до нових умов.

Офіс в умовах карантину: дизайнер створив модульну систему робочих відсіків, яким не страшний COVID-19 (ФОТО)

Капітальний ремонт, який повинен завершитися в 2022 році, в основному зосереджений на відновленні цегляної кладки будівлі, що дозволить зберегти більше десяти тисяч тон матеріалу.

Всередині буде представлена серія східчастих поверхів з деревини місцевого виробництва, які дадуть початок терасам. Деревина була обрана в якості основного матеріалу для внутрішньої обробки офісу, оскільки вона має низький вуглецевий слід і легко переробляється, адаптується і демонтується.

Очікується, що рослини і дерева підвищать добробут і продуктивність співробітників, а також зміцнять їх зв’язок з природою.

У Маямі відкрили парк під лінією метро. До 2025 року він матиме довжину 16 кілометрів

 

Інтер’єр буде доповнений великим центральним стельовим вікном і кремнієвими сонячними панелями. У такий спосіб автори вирішили максимізувати природне світло при одночасному зниженні вимог до штучного освітлення. Зовні буде побудований прилеглий закритий «двір», який буде використовуватися як офісні приміщення. Звідти можна буде виходити в парк площею десять тисяч квадратних метрів. У парку посадять 300 місцевих видів дерев, між якими будуть розташовуватися робочі місця на відкритому повітрі і місця для неформальних зустрічей.

В Канаді річку визнали фізичною особою. Тепер вона може подати в суд на енергокомпанію

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о новой износостойкой краске для стен и потолка
Источник: hmarochos
 
Интересные новости:
03.03.2021
569
У Маямі відкрили лінійний парк Underline, розташований під лінією метрополітену...
03.03.2021
581
На землі дерева виконують ще чимало інших функцій, окрім поглинання вуглецю: дренаж та укріплення ґр...
12.04.2021
550
Через протоку, яка з’єднує дві країни, проходить міст, який використовується для автомобільног...
12.04.2021
410
У бразильському місті Енкантадо будують нову статую Христа-Захисника, яка буде вищою, ніж відом...