Головну вулицю столиці Шотландії перетворять на велопішохідну зону

Головними елементами концепції є увага до людей, захист історичної спадщини, екологічність та покращення пішохідного та велосипедного руху
462 02.03.2021 в 10:57Головну вулицю Единбургу
перетворять на велопішохідну зону


На головній вулиці Единбургу, столиці Шотландії, заборонять рух автомобілів. За 44 мільйони доларів її перетворять на велопішохідну зону.

Влада міста оголосила про заплановане перетворення вулиці Джордж-стріт в рамках свого першого проєкту вдосконалення громадського простору. 27 мільйонів доларів на реалізацію концепції виділить благодійна організація Sustrans. Будівництво планують почати в 2023 році.

Планується, що двостороння велодоріжка проходитиме центром вулиці, там також збільшать кількість велопарковок та облаштують зарядні станції для електротранспорту. Велоінфраструктура з’єднає вулиці в центрі міста.

420 км велодорожек построят в Одесской области (КАРТА)

На думку авторів, ключовими елементами концепції є увага до людей, захист історичної спадщини, покращення довкілля та удосконалення пішохідного та велосипедного руху. Зокрема, збільшення пішохідного простору, озеленення вулиці, створення зон відпочинку та ігор, модернізація вуличного освітлення. Простір буде відповідати всім вимогам інклюзивності. Після реалізації проєкту на вулиці зникнуть парковки для автомобілів, а також буде проведена модернізація тротуарів. Озеленення зменшить вплив дощів на вулицю і сприятиме поліпшенню екології.

Масштабна напасть. Найбільші міста світу просідають під власною вагою. Це викликає занепокоєння вчених

Влада міста вважає, що дизайн вулиці повинен працювати для всіх – пішоходів, велосипедистів та бізнесу, а сам простір повинен бути «доступний, привабливий, розслаблюючий та унікальний», щоб там хотілося проводити час.

Источник: hmarochos
 
Интересные новости:
02.03.2021
372
Украина построит ж/д линию для контейнерных перевозок и поездов Intercity от границы с Польшей...
12.04.2021
551
Через протоку, яка з’єднує дві країни, проходить міст, який використовується для автомобільног...
12.04.2021
411
У бразильському місті Енкантадо будують нову статую Христа-Захисника, яка буде вищою, ніж відом...