РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.812 EUR: 49.133
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.812
EUR 40.000 41.000 49.133
USD 41.500 41.999 41.812
EUR 48.880 49.630 49.133
Новость

Жива огорожа з кизильника на 20% ефективніше в поглинанні частинок дорожніх вихлопів, ніж інші рослини

За сім днів дослідження вчені виявили, що щільна жива огорожа довжиною всього в один метр «поглинає» кількість забруднень, яку автомобіль викидає за 800 кілометрів їзди
1077
26 февраля 2021 г.


Жива огорожа біля доріг
має значний позитивний ефект


Жива огорожа біля доріг може помітно знизити забруднення повітря від вихлопних газів автомобілів. За даними Королівського садівницького товариства (RHS), жива огорожа з кизильника поглинає більше забруднень, ніж інші подібні чагарники.

Виявилося, що листя цієї рослини на 20% ефективніше в поглинанні частинок дорожніх вихлопів, ніж такі рослини, як глід і туя. За сім днів дослідження вчені виявили, що щільна жива огорожа довжиною всього в один метр «поглинає» кількість забруднень, яку автомобіль викидає за 800 кілометрів їзди. Натомість кизильник не сильно впливав на рівень забруднення на вулицях з низьким трафіком.

За даними авторів дослідження, кизильник треба висаджувати ближче до доріг з інтенсивним рухом, а ось всередині міста необхідно змішувати різні види рослин. Також зазначається, що жива огорожа, навіть якщо вона не сильно впливає на якість повітря, все одно може бути хорошим бар’єром для ізоляції шуму і опадів.

Також виявили, що настінне покриття з плюща добре охолоджує будівлі, а глід і бирючина допомагають зменшити наслідки дощів.



Интересно о строительствеОбзор техники для дорожных работ

Фото: pinterest. com 
Источник:
hmarochos
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 февраля 2021 г.
1173
Футуристичну арену розташують на місці футбольного стадіону BMO Field. За прогнозами її будівни...
26 февраля 2021 г.
1062
Частные инвесторы могут вложить несколько миллиардов долларов...
26 февраля 2021 г.
695
В даних Державної служби статистики повідомляється, про падіння капітальних інвестицій в Україні у 2...
16 июня 2025 г.
2783
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2555
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3018
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
01 января 2000 г.
12
Автоматизація HR та рекрутингу у будівництві: стратегічна перевага для сучасних компаній...
02 июля 2025 г.
1408
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7058
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3023
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
468
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3081
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!