До роботи над проєктом Національної стратегії безбар’єрності запрошують громадськість

Процес розробки документу є повністю транспарентним та передбачає широку долученість експертного середовища. Кінцева дата подачі коментарів - 22 лютого 2021 року
438 15.02.2021 в 08:58Розробка проєкту Національної
стратегії безбар’єрності


Уряд розпочав розроблення проєкту Національної стратегії безбар’єрності. Відповідне рішення прийнято на виконання Указу Президента «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні» та з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Минулого тижня відбулося перше засідання профільної міжвідомчої робочої групи, у склад якої увійшли міністри, народні депутати, представники Офісу Президента, Національного інституту стратегічних досліджень, громадськості та експертного середовища.

Процес розробки документу є повністю транспарентним та передбачає широку долученість експертного середовища, недержавного сектору, а також відповідність до євроінтеграційних процесів. Представники громадськості, експертного та бізнес-середовища мають змогу звертатися зі своїми пропозиціями щодо розробки проєкту Стратегії до єдиного каналу комунікації за посиланням, де можуть надати коментарі, залишити контакти та додати необхідні файли. Кінцева дата подачі коментарів - 22 лютого 2021 року.

Розроблення проекту Національної стратегії безбар’єрності: затверджено склад міжвідомчої робочої групи

Робота над проєктом Національної стратегії безбар’єрності буде відбуватися у межах шести експертних робочих груп за напрямками Соціальна, Освітня, Економічна, Громадянська, Цифрова та Фізична безбар’єрність. Розробка документу передбачає, зокрема, аналіз матеріалів з моніторингів офісу Уповноваженого з прав людини ВРУ, проведення інтерв’ю з експертами тощо.

Основними організаціями-виконавцями проєкту виступають ІСАР “ЄДНАННЯ”, “Центр економічного відновлення” та громадська організація “Безбар’єрність”. Створення проєкту Нацстратегії здійснюється за підтримки Програми розвитку ООН в Україні “Права людини для України”. Документ планується затвердити у квітні 2021 року.

Рынок аренды жилья в Украине: как изменились цены во время пандемии и что будет с ценой в ближайшие месяцы

Інформація щодо процесу розробки проєкту Національної стратегії безбар’єрності публікуватиметься на ресурсах Міністерства розвитку громад і територій України та ресурсах партнерів проєкту.

Презентацію поточних пропозицій щодо проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні можна переглянути за посиланням: https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/strategiya_bezbaryernosti.pdf

Налог на недвижимость: как будем платить в 2021 и какие нововведения беспокоят экспертов 

Цікаво про будівництво: що таке "друге світло" і як можна використати дахові вікна
Источник: minregion
 
Интересные новости:
15.02.2021
563
Комітет ВР схвалив два законопроєкти, які передбачають створення та стимулювання діяльності індустрі...
15.02.2021
840
У Берліні побудують 29-поверховий житловий будинок із масиву деревини за проєктом архітектурної майс...
13.04.2021
390
Варто зазначити, що ще донедавна ця й інші ділянки Київського напівкільця перебували на балансі Київ...
13.04.2021
1015
Збудований міст ще у 1896-му році, а останній капітальний ремонт проводився у 1976 році...