«Кольоровий світ дитинства» прикрасив стіни дитячого відділення Новояворівської районної лікарні

15 березня у Новояворівській районній лікарні ТзОВ «Снєжка-Україна» презентувала оновлене та розфарбоване художниками дитяче відділення. Казкові малюнки на стінах дитячих лікарень з ініціативи компанії «Снєжка-Україна» з’явилися вже у шести медичних закладах.
4165 18.03.2016 в 09:00


Соціальний проект «Кольоровий світ дитинства» за зразком аналогічного проекту материнської компанії АТ «ФФіЛ «Śnieżka» у Польщі має корисну і дуже важливу місію – адже він служить психологічною підтримкою для маленьких пацієнтів, зменшує стрес від перебування в лікарні та пришвидшує процес одужання.

«Перший ефект є в тому, що коли діти заходять у відділення - у них знімається стрес - говорить Головний лікар Новояворівської районної лікарні Григорій Мороз. - Покращується психоемоційний стан, завдяки малюнкам діти потрапляють у світ пізнання. І в такому випадку їм приємніше і веселіше на лікуванні в дитячому відділенні».

Відділення три місяці розмальовували професійні художники Орест та Наталія Маньки. 13 авторських яскравих ілюстрацій з українським колоритом створюють у лікарні особливу атмосферу хорошого настрою і викликають щиру посмішку. Недарма вони так припали до вподоби не лише дітям, а й дорослим, що завітали на відкриття. Серед них - і голова Яворівської райдержадміністрації Орест Гнип, який відзначив, наскільки важливими для міста є такі соціальні проекти:

«Ми від підприємств очікуємо не тільки податків, не тільки робочі місця. Ми хочемо щоби наша співпраця була якомога кращою, щоб було втілення таких соціальних проектів. Це добре і підприємцям, бо компанія стає доступнішою до людей. І нам також добре, тому що ми частіше бачимося, частіше обговорюємо якісь питання і це впливає на подальшу нашу спільну роботу».

Варто зазначити, що ТзОВ «Снєжка-Україна» не лише обрали ескізи художників, а й допомогли у ремонті відділення. Загалом на його оновлення компанія надала 90 л ґрунтовки, понад 560 кг шпаклівки та 240 л водоемульсійної фарби. Всі матеріали – екологічні і цілком безпечні для здоров’я дітей. А малюнки навіть спеціально покрили акриловим лаком на водній основі, що дозволяє протирати їх у разі забруднення.

Після презентації ілюстрацій маленьким пацієнтам нового відділення влаштували свято з подарунками і розвагами - дітки із задоволенням бавилися з аніматорами, наповнюючи приміщення дзвінкими вигуками і сміхом. «Снєжка-Україна» планує і надалі дарувати дітям радість та сприяти швидшому одужанню, розширюючи географічні межі «Кольорового світу дитинства».

«Ми будемо продовжувати, оскільки «Кольоровий світ дитинства» - це проект довгостроковий - розповідає менеджер із зв'язків з громадськістю ТзОВ «Снєжка-Україна» Галина Данилюк. - Ми плануємо далі нав’язувати контакти з іншими лікарнями, які будуть зацікавлені у здійсненні ремонтів і в розфарбуванні кольоровими малюнками інтер’єрів. Вже ведуться перемовини і ми зараз узгоджуємо, яка лікарня буде наступна».

Дарувати барви, наповнювати дитячі заклади щастям і робити діток здоровішими - місія компанії «Снєжка».

«Допомагати дітям - це дуже велика приємність. Це те, що ми робимо від всієї душі - говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь. - Для нашої компанії цей проект, розрахований на багато років. Ми хотіли б якнайбільше лікарень помалювати - бо ми малюємо не тільки стіни, ми малюємо дитячі душі. У нас є багато благодійних проектів, але саме допомога дітям приносить найбільше задоволення».


 


Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                          

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail:press.releases@sniezka.ua             

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua


Джерело: ТзОВ «Снєжка-Україна»
Інфорацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
08.03.2016
2787
Build Portal вітає із Міжнародним жіночим днем!...
12.02.2016
2297
В начале недели вышел в свет первый номер электронного профессионального издания - журнала "Вестник ...
11.02.2016
2415
Эксклюзивные растения из европейских питомников от Садово-ландшафтного центра «Квиткар»...
11.06.2021
350
На телевізійних каналах та у мережі інтернет триває усеукраїнська рекламна кампанія, яка охоплює ком...
03.06.2021
2768
Конфедерація будівельників України спільно з Українським клубом нерухомості направила відкритий лист...
01.06.2021
2387
На сьогоднішній день здійснювати діяльність у сфері будівництва можуть лише ті, хто отримав ліцензію...