«Кольоровий світ дитинства» прикрасив стіни дитячого відділення Новояворівської районної лікарні

15 березня у Новояворівській районній лікарні ТзОВ «Снєжка-Україна» презентувала оновлене та розфарбоване художниками дитяче відділення. Казкові малюнки на стінах дитячих лікарень з ініціативи компанії «Снєжка-Україна» з’явилися вже у шести медичних закладах.
2881 18.03.2016 в 09:00


Соціальний проект «Кольоровий світ дитинства» за зразком аналогічного проекту материнської компанії АТ «ФФіЛ «Śnieżka» у Польщі має корисну і дуже важливу місію – адже він служить психологічною підтримкою для маленьких пацієнтів, зменшує стрес від перебування в лікарні та пришвидшує процес одужання.

«Перший ефект є в тому, що коли діти заходять у відділення - у них знімається стрес - говорить Головний лікар Новояворівської районної лікарні Григорій Мороз. - Покращується психоемоційний стан, завдяки малюнкам діти потрапляють у світ пізнання. І в такому випадку їм приємніше і веселіше на лікуванні в дитячому відділенні».

Відділення три місяці розмальовували професійні художники Орест та Наталія Маньки. 13 авторських яскравих ілюстрацій з українським колоритом створюють у лікарні особливу атмосферу хорошого настрою і викликають щиру посмішку. Недарма вони так припали до вподоби не лише дітям, а й дорослим, що завітали на відкриття. Серед них - і голова Яворівської райдержадміністрації Орест Гнип, який відзначив, наскільки важливими для міста є такі соціальні проекти:

«Ми від підприємств очікуємо не тільки податків, не тільки робочі місця. Ми хочемо щоби наша співпраця була якомога кращою, щоб було втілення таких соціальних проектів. Це добре і підприємцям, бо компанія стає доступнішою до людей. І нам також добре, тому що ми частіше бачимося, частіше обговорюємо якісь питання і це впливає на подальшу нашу спільну роботу».

Варто зазначити, що ТзОВ «Снєжка-Україна» не лише обрали ескізи художників, а й допомогли у ремонті відділення. Загалом на його оновлення компанія надала 90 л ґрунтовки, понад 560 кг шпаклівки та 240 л водоемульсійної фарби. Всі матеріали – екологічні і цілком безпечні для здоров’я дітей. А малюнки навіть спеціально покрили акриловим лаком на водній основі, що дозволяє протирати їх у разі забруднення.

Після презентації ілюстрацій маленьким пацієнтам нового відділення влаштували свято з подарунками і розвагами - дітки із задоволенням бавилися з аніматорами, наповнюючи приміщення дзвінкими вигуками і сміхом. «Снєжка-Україна» планує і надалі дарувати дітям радість та сприяти швидшому одужанню, розширюючи географічні межі «Кольорового світу дитинства».

«Ми будемо продовжувати, оскільки «Кольоровий світ дитинства» - це проект довгостроковий - розповідає менеджер із зв'язків з громадськістю ТзОВ «Снєжка-Україна» Галина Данилюк. - Ми плануємо далі нав’язувати контакти з іншими лікарнями, які будуть зацікавлені у здійсненні ремонтів і в розфарбуванні кольоровими малюнками інтер’єрів. Вже ведуться перемовини і ми зараз узгоджуємо, яка лікарня буде наступна».

Дарувати барви, наповнювати дитячі заклади щастям і робити діток здоровішими - місія компанії «Снєжка».

«Допомагати дітям - це дуже велика приємність. Це те, що ми робимо від всієї душі - говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь. - Для нашої компанії цей проект, розрахований на багато років. Ми хотіли б якнайбільше лікарень помалювати - бо ми малюємо не тільки стіни, ми малюємо дитячі душі. У нас є багато благодійних проектів, але саме допомога дітям приносить найбільше задоволення».


 


Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                          

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail:press.releases@sniezka.ua             

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua


Джерело: ТзОВ «Снєжка-Україна»
Інфорацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
08.03.2016
2115
Build Portal вітає із Міжнародним жіночим днем!...
12.02.2016
1845
В начале недели вышел в свет первый номер электронного профессионального издания - журнала "Вестник ...
11.02.2016
1895
Эксклюзивные растения из европейских питомников от Садово-ландшафтного центра «Квиткар»...
27.05.2011
379
Який вигляд має облицювальний камінь Каліфорнія, використаний для декору приміщення...
27.05.2019
426
Який вигляд мають стовпчики Лайт круг на території заводу "ЗОЛОТОЙ МАНДАРИН"...
24.05.2019
360
Процес монтування бетонних стовпців від компанії "Золотой Мандарин"...