Главное новогоднее поздравление от первых лиц строительной отрасли

В преддверии 2021 года первые лица строительной отрасли, представители власти и компании - лидеры строительного комплекса Украины поздравляют с наступающими праздниками, делятся новыми планами и надеждами
64610 31.12.2020 в 06:24

Дорогие друзья, коллеги и партнёры!


Завершается очень необычный и очень непростой год, который показал всем нам, как важно
всегда быть готовым к изменениям, с готовностью отпускать старое и видеть возможности в новом. Этот год многое рассказал нам о нас самих – показав нам наши сильные и слабые места, спросив за промахи недоработки и проверив на стрессоустойчивость.


Примите наше искреннее восхищение тем, как большинство из вас проходит все эти непростые испытания! Вашей самоотдачей, оптимизмом, креативным подходом и готовностью достигать целей в самых непредсказуемых ситуациях!

Пусть наступающий год заслуженно вознаградит вас за стойкость новыми проектами, воплощением самых смелых идей, надежными партнерскими отношениями и благодарными заказчиками! Здоровья, теплого семейного счастья и новых свершений во всех начинаниях!


С Новым годом!                                                                                                                                                                     Екатерина Никитина,
основатель Build Portal,
президент Best Media GroupЧИТАЙТЕ: ИТОГИ ГОДА И ПЕРСПЕКТИВЫ СТРОИТЕЛЬНОЙ ОТРАСЛИ В 2021: ИНСАЙДЫ И ПРОГНОЗЫ ОТ ПЕРВЫХ ЛИЦ СТРОИТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСА

 
Главная коммуникационная площадка строительного рынка Украины Build Portal

представляет

ПОЗДРАВЛЕНИЕ ОТ ПЕРВЫХ ЛИЦ ОТРАСЛИ И ЛИДЕРОВ РЫНКА
Друзі!

2020-й не був поганим роком, він просто був іншим для нас усіх. Ми мали нагоду багато чого переосмислити. Деякі недооцінені речі стали для нас важливими. Ми відчули наскільки важливим є живе спілкування, обійми, а також здоров’я. Чи не вперше ми захотіли, щоб дороги між тими, кого любимо, стали меншими. І завдяки “Великому будівництву”, це почало ставати реальністю.

Для будівельної галузі рік, що минає, по-доброму став знаковим: ми розпочали процес впровадження 305-го регламенту ЄС, без якого просто неможливий “промисловий безвіз”, активно продовжуємо цифровізацію у будівництві та запустили  першу чергу Єдиної державної е-системи. Наше будівництво стає сучасним. У 2021-му ми запланували оновлення ДБН-ів, що істотно прискорить процес модернізації наших об’єктів. Можливо, не так швидко як хотілося, але точно впевненими кроками, ми рухаємося до того, щоб наш будівельний ринок не поступався якістю світовому. І маю внутрішню впевненість: скоро так і буде.

Нехай у 2021-му попри всі можливі виклики, ми будемо разом. Бо коли ми підтримуємо та чуємо один одного — змінювати світ стає простіше і цікавіше. Бажаю усім натхнення для добрих справ, а також міцного здоров’я!


Олена Шуляк,
заступниця голови Комітету Верховної Ради
України з питань організації державної влади,
місцевого самоврядування, регіонального
розвитку та містобудування
Дорогі друзі та колеги!

Вітаю всіх із прийдешнім Новим 2021 роком і Різдвом Христовим!

Будівельна галузь – це локомотив економіки України. І нам дуже важливо продовжувати її реформування та розвиток.

Незважаючи на складний минаючий рік та пандемію, галузь витримала і стала сильнішою! Коронакриза підвищила попит на деякі сегменти комерційної нерухомості, Перш за все – логістичної. Також активно розвиваються нові формати нерухомості. Зараз в Україні настав час розвитку коворкінгів, саме вони затребувані як ніколи.

Україна впевнено закріпила свої позиції на 20 місці в останньому рейтингу Doing Business за показником «Отримання дозволів на будівництво» з 190 країн.

Так, попереду лишилося багато викликів. Зокрема, реформування держархбудконтролю. Але активні зміни незабаром відбудуться і будівельний бізнес це побачить.

Бажаю міцного здоров'я, щастя, наснаги та успіхів у досягненні поставлених цілей.

А головне - стабільності і впевненості у завтрашньому дні!

 

З повагою,
Президент Конфедерації будівельників України
Лев Парцхаладзе

Шановні друзі, колеги!

Радий нагоді поздоровити вас з Новим 2021 роком та побажати передовсім доброго здоров’я, бадьорості і наснаги – це найголовніше на сьогодні. 

Нехай рік прийдешній буде позначений новими здобутками будівельної галузі, принесе щастя, добробут  у кожну збудовану нами оселю.

Шановні колеги, сподіваємось, що наступний рік дозволить усім нам працювати ефективніше, нарощувати обсяги виробництва, досягати кращих показників для розвитку нашої галузі та економіки держави в цілому.

З Новим роком і Різдвом Христовим!

 

П.С Шилюк,
Президент Будівельної палати України                
Герой України
Искренне поздравляю новогодними праздниками и Рождеством Христовым!

Уходящий год был непростым. Пусть в нем останутся все неприятные сюрпризы, трудности и проблемы. И новый 2021 принесет всему миру и каждому из нас здоровье и стабильность. А каждой семье - уверенность в завтрашнем дне, согласие и взаимопонимание.

Желаю неисчерпаемого оптимизма, крепкого здоровья, душевного спокойствия и счастья! Пусть в новогоднюю ночь исполнятся все желания!

 

С уважением,
Глава правления - президент
ХК «Киевгорстрой» Игорь Кушнир

2020 рік запам'ятався масштабними змінами ринку, новими перспективами і глобальними викликами. Але нам вдалося показати чудові результати. По-перше, під час карантину будівництво не зупинялося ні на день, дотримуючись всіх рекомендацій з безпеки здоров'я МОЗ. По-друге, за 2020 рік ми успішно ввели в експлуатацію 3 будинки і зараз в активній стадії будівництва ще 3 будинки. По-третє, в грудні 2020 року проект ЖК «Нова Англія» став переможцем головної будівельної премії IBuild в номінації "Кращий житловий комплекс європейського зразка". Це ще один доказ того, що нашій команді вдалося створити в Україні проект високої якості та рівня. Це стосується як якості життя і атмосфери, які ми успішно реалізували через унікальну архітектуру, концепцію комплексу, його наповнення, так і якість будівництва. Адже ми будуємо за технологією Royal House, що запатентована і вже отримала визнання в ряді європейських країн.

Новий рік - це завжди час підведення підсумків. Ми згадуємо краще, що було в минулому році: головні досягнення, великі і маленькі перемоги, реалізовані проекти та успішні починання. Але це ще й час змін. Ми будуємо грандіозні плани, думаємо про нові проекти і подальший розвиток.

Нарешті, новорічна ніч - це час чудес, коли збуваються найсміливіші мрії і найтепліші побажання. Нехай в новому році здійсняться ваші найзаповітніші бажання, нові ідеї отримають своє втілення, професійна удача завжди супроводжує вас у справах, а гарний настрій не покидає ні на хвилину.

Бажаємо вам, щоб ці зимові свята, а слідом і весь рік, були зігріті турботою та посмішками рідних і друзів, а вдома - затишком і теплом. Для нас, будівельників, кращими новинами в 2021 році будуть новини про новосілля. Нехай їх буде більше! Нехай в нових будинках будуть світло й радість, любов і достаток. З наступаючим 2021 роком!


З повагою, група компаній Royal House

 

Шановніи друзі і колеги!

Прийміть мої найщиріші вітання з наступаючим Новим 2021 роком!

Підбиваючи підсумки 2020, можу сказати що він був не простий для нас, але для нашого Університету ювілейний.

Ми відсвяткували 90-річчя КНУБА! З відомих причин нам не вдалося організувати повномасштабне святкування. Однак це ніяк не применшує значення як цієї визначної дати, так і значення самого університету для нашої держави і її економіки.

Протягом минулого року співробітники університету захистили 10 докторських та 46 кандидатських дисертацій, що набагато перевищує показники попереднього року. Це потужний науковий потенціал.

Також не поганий науковий доробок: за рік 1215 друкованих праць, у тому числі 39 підручників та навчальних посібників, 25 монографій, 1157 статей та тез доповідей. Ми йдемо до своєї мети: формування сучасного відкритого університету інноваційного типу з високим рейтингом, який, зберігаючи свою ідентичність, здатний генерувати сучасні знання, задовольняти попит суспільства на підготовку висококваліфікованих фахівців і науковців, а у перспективі – створення міжнародно визнаного освітньо-наукового центру на засадах інноваційності та фінансової стабільності. Реалізація такої амбітної мети потребуватиме великих зусиль і напруженої праці.

Нам є чим пишатися! Це означає що Київський національний університет будівництва і архітектури працює не дарма!

З Новим Роком, з Різдвом Христовим, дорогі будівельники!


З повагою,
Петро Куліков
ректор Київського університету
будівництва і архітектуриШановні друзі!

Добігає кінця 2020 рік, час викликів для всього світу, період пошуку відповідей на ці виклики. Непростим став цей рік і для нашої країни загалом, і для Держмолодьжитла як інструменту житлової політики держави.

Картина світу не буває тільки чорна чи винятково біла. З одного боку, нам вдалося зберегти житлові програми в нашій державі. Водночас їх фінансування з державного бюджету країни не здійснювалося, тож українці купували житло значною мірою завдяки співпраці Фонду з органами місцевого самоврядування. Дякуємо місцевим владам за цю позицію, але сподіваємося й на зміну підходу центральної влади наступного року.

У дні таких великих свят хочеться бути оптимістами і сподіватися на краще. Тож давайте вірити в те, що рік новий принесе українцям реалізацію планів і здійснення мрій. І одна з найбільш поширених і заповітних мрій тисяч родин, після здоров’я і миру в країні, - це бажання мати власний затишний дах над головою, ту маленьку фортецю, яка захистить від бур і негараздів нинішнього світу. Скоротити, спростити шлях людини до власного житла – залишається головним завданням державної житлової політики і на 2021 рік.

Зі свого боку, Держмолодьжитло і в році новому працюватиме над тим, щоб кількість власників свого даху над головою рахували не сотнями, а десятками тисяч. Це не фантазія, а реальна можливість. Прийти до цього результату вже у новому році можна, якщо на те буде політична воля і мудрий державницький підхід до запитів людей.

Напередодні Нового року і Різдва Христового ми, колектив Держмолодьжитла, бажаємо вам міцного здоров’я, оптимізму, здійснення професійних і особистих планів! Нехай ці свята принесуть всім нам добробут, благополуччя, родинне тепло і злагоду, а Україні – довгоочікуваний мир і сталий розвиток!

Дорогі клієнти, партнери, друзі та наші працьовиті колеги з Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»! Дозвольте від душі подякувати кожному з вас особисто за плідну працю. Хай у новому 2021 році у всіх нас будуть успішні проекти, змога і наснага їх реалізувати, а у ваших оселях нехай буде тепло, світло й затишно!

 

Зі щирою повагою та побажаннями миру, добра і затишку,
Сергій Комнатний,
Голова правління Держмолодьжитла


Шановні колеги!

Вітаю з Новим роком і Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб 2021 рік подарував безліч приводів для радості і щастя!

Нехай реалізуються заплановані проекти та в усіх справах вас супроводжує успіх!

А прийдешній рік виконає ваші бажання, справдить усі мрії та сподівання! Міцного здоров’я, радості кожного дня, добробуту та затишку у родині!

З найкращими побажаннями,
Виконавчий директор Конфедерації будівельників України
Олександр Червак

 
Шановні будівельники та усі, хто дотичний до сфери нерухомості та будівництва!

Вітаємо з усіма чудовими різдвяними та новорічними святами! 
Бажаємо вам та вашим родинам – енергії, добробуту та щастя! 
Ми з впевненістю дивимося у майбутнє і точно знаємо – профі кризи не бояться!

До зустрічі у 2021!Шановні друзі, колеги та партнери!

Світ у 2020 році зіткнувся з новим викликом – пандемією раніше невідомого коронавірусу, який вніс значні корективи у звичне життя усіх країн. Українська будівельна галузь та виробники будівельних матеріалів не стали виключенням.

У цей знаковий період, коли всі ми підводимо підсумки і оцінюємо досягнення за рік, з надією дивимося в 2021, хочемо побажати Вам оптимістичного настрою, приємного і повноцінного відпочинку в колі близьких, величезного заряду енергії для нових спільних перемог.

Нехай всі проблеми і труднощі залишаться за порогом минулого року.

Хочеться вірити, що всі наші плани стануть реальністю, що в цей непростий час ми будемо надійною підтримкою один для одного! Успіхів нам у спільній діяльності, яскравих злетів і неймовірних досягнень!

Бережімо себе та близьких! З наступаючими святами, щасливого та здорового Нового Року!

Голова Асоціації «Укрцемент»
Павло Качур


Дорогі колеги!

Від імені правління Національної спілки архітекторів України та від себе особисто щиро вітаю вас з наступаючими чудовими святами Нового 2021 року і Різдва Христового!

Прийміть мої найкращі побажання міцного здоров'я, оптимізму і наснаги на шляху реалізації всіх ваших творчих задумів і професійних здібностей, родинного щастя й добробуту!

Хай наступний рік буде добрим і принесе усім нам здійснення наших сподівань на мир, злагоду і благополуччя!

Президент НСАУ                          
Олександр Чижевський


Пандемія COVID-19 показала, наскільки глобальним і вузьким є наш світ. Глобальним – мається на увазі, як масштабно та швидко поширився вірус. Вузьким – це вимушені обмеження, з якими ми всі зіткнулися: від закриття кордонів до ізоляції у себе в домівках.

Сподіваємось, що 2021 принесе не лише таке очікуване зняття обмежень, а й більше – стане роком розширення горизонтів і нових можливостей! Та найголовніше – це здоров’я, чого Вам бажає вся команда Commercial Property!


Тетяна Антонюк,
головний редактор Commercial Property


Коллектив выставки KyivBuild поздравляет Вас с Новым годом и Рождеством Христовым! 

Новый Год - это рубеж, когда мы подводим итоги прошедшего года и ставим цели на будущий.

2020 год был очень значимым для всей нашей команды. Несмотря на сложное время, мы смогли провести знаковое международное мероприятие в строительной сфере, которое ежегодно 

объединяет ключевых украинских и мировых производителей строительных материалов и оборудования. 

На выставке KyivBuild 2020 было представлено более 300 строительных брендов из 16 стран. Выставку посетили более 6 тысяч профессионалов отрасли.

Сегодня мы уже активно готовимся к выставке 2021, которая будет проходить 18-20 мая в Международном Выставочном Центре.

Хочу поздравить всех коллег и деловых партнеров с наступающими праздниками! Желаю Вам здровья, невероятной удачи, блестящих перспектив, полезных идей и большого счастья. 


Cветлых и cчастливых праздников!
Шановні колеги, партнери, друзі!

Від щирого серця вітаю Вас з наступаючим Новим роком!

Нехай старий рік згадується з посмішкою, а новий принесе безліч приємних моментів! Нехай труднощі зустрічаються рідко, а життя йде вдало і легко! Нехай Новий 2021 рік буде щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення!

Дякуємо всім, хто творив цей рік з нами!

Обіцяємо і надалі виправдовувати Вашу довіру!

З новим роком!


Генеральний директор
ТОВ «Валькірія»                                                             
Бурлаченко Олександр


Бетонные изделия по объективным причинам приобретают все большую популярность для благоустройства, а сферы применения очень обширные и разнообразные. Все больше заказчиков отдают предпочтение тротуарной плитке как практичному и эстетичному покрытию по сравнению с асфальтом и другими видами материалов для благоустройства.

Миссия нашей компании «Новое для лучшего!» означает, что мы постоянно двигаемся по пути расширения ассортимента продукции с еще улучшенными качественными характеристиками. Поэтому в 2021 году будет запущен целый ряд новинок, который дополнит наш ассортимент во всех сферах благоустройства и сделает наше предложение интересным для широкого круга заказчиков. Цель нашей компании – поднять культуру и уровень благоустройства в Украине на высочайший уровень.

Уважаемые партнеры и коллеги. Поздравляю Вас с наступающим Новым 2021 годом! Желаю Вам процветания и благополучия, новых успешных совместных проектов и неисчерпаемого источника вдохновения! Пусть наступающий год будет насыщен новыми планами, творческими идеями, хорошими новостями и финансовыми успехами! Счастья и здоровья Вам и Вашим близким! С Новым годом!


Комерційний директор ТОВ “Золотой Мандарин Квадра”
Мацковський В.Г. 
 
 
Также были приглашены к новогоднему поздравлению:
Виталий Кличко, мер Киева, Алексей Чернышов, министр развития общин и территорий Украины, Александр Кубраков, глава Укравтодора


Все материалы опубликованы без правок редакцией и принадлежат их авторам. Редакция не несет ответственности за опубликованные материалы
 
 
Интересные новости:
09.11.2020
7401
Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України розповів про стан житлового фонду в Ук...
03.11.2020
2964
Прийшла черга реформування ринку оренди держприміщень. Це означає - нові правила, ринкові ціни, бага...
16.10.2020
3028
Чи допоможе реформа ДАБІ подолати корупцію і що можна робити на місцях для зміни ситуації...
31.12.2020
6996
Ректор Киевского университета строительства и архитектуры Петр Куликов рассказал об и...