До кінця 2020 року всі заплановані об’єкти Великого будівництва будуть завершені. Чернишов підвів перші підсумки програми

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов повідомив, що всі об’єкти Великого будівництва будуть завершені до кінця цього року

591 02.12.2020 в 09:59Велике будівництво 2020:
перші підсумки від Чернишова


Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов підвів перші підсумки програми “Велике будівництво”, яку Мінрегіон реалізує у співпраці з місцевою владою. По школам першочерговий план виконаний у повному обсязі – у 100 школах завершені будівельні роботи, і до кінця року буде перевиконаний. Загальний відсоток будівельної готовності всіх об’єктів в рамках “Великого будівництва” становить 94%. До кінця поточного року всі заплановані об’єкти будуть завершені.

Пріоритети Великого будівництва-2021 та скорочення обсягів фінансування ДФРР

В цьому році у наймасштабнішій інфраструктурній програмі “Велике будівництво” включено близько шестисот об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень опорних лікарень. За першочерговими планами, до кінця 2020 року мають бути завершені щонайменше 100 шкіл, 100 садочків та 100 спортивних об’єктів по всій Україні.

“По школам план вже виконано повністю – у 100 школах завершені будівельні роботи. В результаті створено 8338 нових сучасних учнівських місць європейського зразка. А загалом, враховуючи реконструйовані та відремонтовані школи, в нових комфортних умовах тепер можуть навчатися понад 55 тисяч дітей”, – повідомив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

За його словами, загалом будівництво в цьому році було розпочато в 134 школах, середня будівельна готовність яких на сьогодні, за даними ОДА, становить 95%. «Отже, враховуючи, що до нового року ще є час, план по школах на 2020 рік буде перевиконаний», – додав Міністр.

Загальний відсоток будівельної готовності всіх об’єктів в рамках “Великого будівництва” становить 94%. Завершеність будівельних робіт по дитячим садочкам становить 94%, а готовність спортивної інфраструктури оцінюється у 90%. “До кінця поточного року всі заплановані проєкти будуть завершені. Окрім того, хочу зазначити, що усі завершені роботи на об’єктах “Великого будівництва”, виконані за укладеними угодами та договорами, держава профінансує на 100 відсотків. Якщо роботи будуть виконані підрядниками вчасно та якісно, то все буде відповідним чином сплачуватись”, – коментує Олексій Чернишов.

Єдиніа державна електронна система у сфері будівництва: запрацювали 4 нових е-кабінети

Особливу увагу Міністр звернув на реконструкцію та капітальний ремонт двох шкіл в Донецькій області, що розташовані на межі з лінією розмежування. Школи в містах Селидове та  Красногорівка устатковані сучасними системами теплопостачання та освітлення з використанням енергоефективних технологій. Школи також облаштовані новітнім освітнім обладнанням та інтерактивними класами.

COVID-19: Локдаун в Украине точно будет. Секретарь СНБО назвал возможные сроки 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку

Источник: minregion
 
Интересные новости:
02.12.2020
980
Во вторник, 1 декабря, в Пуэрто-Рико упал огромный радиотелескоп "Аресибо", который более полувека и...
02.12.2020
620
В Департаменті містобудування та архітектури КМДА анонсували нові послуги в сфері будівництва у...
02.12.2020
622
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов назвав пріоритети Великого будівн...
16.01.2021
625
Окрім осучаснення збудованої  1907 році будівлі, розробники проєкту передбачили новий новітній ...
16.01.2021
1089
Для пользователей велосипедов с колесом Rolloe разработают мобильное приложение, чтобы фиксировать д...
15.01.2021
3295
Довгий час зловживання на дорожніх роботах призводили до значних втрат коштів платників податків. Чи...