Якісне ґрунтування – надійний ремонт

Здійснюючи ремонт у помешканні, не можна упускати один важливий його етап: стіни перед фарбуванням, наклеюванням шпалер та штукатуренням обов’язково потрібно ґрунтувати, тобто обробляти спеціальним ґрунтувальним розчином. Цей матеріал – «сірий  кардинал» у ремонті. Користь від нього не зовсім помітна, проте це лише на перший погляд.
1230 19.11.2020 в 04:44Фахівці добре знають: ґрунтування стін перед проведенням оздоблювальних робіт - обов’язкове. І нехтувати цим процесом не лише недоцільно, але й неприпустимо – і тоді не дивуйтеся, якщо на вас ненароком впаде «добре приклеєна» плитка, шматок штукатурки чи відлущиться фарба.

Тому є сенс пояснити, навіщо потрібне ґрунтування стін. Цей процес виконує дві основні функції: зміцнення самої поверхні стіни й поліпшення її зчеплення із зовнішнім оздоблювальним шаром. За цією ознакою ґрунтівки поділяють на дві групи: адгезійні (поліпшують зчеплення різних матеріалів) і зміцнювальні (роблять поверхню стіни міцнішою).

Тож чи необхідне ґрунтування стін перед штукатуренням? На відміну від шпаклівки, суміші, які використовують для чорнового вирівнювання поверхонь, мають менше зчеплення з основою. До того ж при висиханні штукатурки пориста стіна може швидко «увібрати» з неї вологу, а це призводить до нерівномірного висихання, відшаровування і розтріскування. Тому перед вирівнюванням стіни не пошкодуйте часу й сил на її ґрунтування.

Ґрунтування стін перед шпаклюванням також дуже необхідне. Перед нанесенням шпаклівки після вирівнювання стіни штукатуркою краще використовувати розчини глибокого проникнення.

Для ґрунтування поверхонь під різні види робіт та матеріалів (фарба, шпалери, штукатурка, шпаклівка, керамічна плитка тощо) й комплексного застосування ми рекомендуємо новий якісний продукт – готову ҐРУНТІВКУ ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO. Ця ґрунтівка не лише чудово просочує та зміцнює основу, покращує адгезію поверхні з оздоблювальними матеріалами, а й зменшує водопоглинання. Така висока технологічність виробу, на думку фахівців, досягнута завдяки полімерній формулі, яка забезпечує зміцнення основи зсередини та на поверхні.

Безсумнівною перевагою ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO є повна відсутність запаху і хороша швидкість висихання. Усього за 2 години після нанесення поверхня висохне і буде  готовою до наступного етапу ремонтних робіт.

Відтак, щоб забезпечити якісну підготовку поверхні, необхідно правильно нанести ґрунтівку, дотримуючись певної технології та послідовності виконання робіт. Для цього насамперед треба приготувати відповідний інструмент та знаряддя: валик, пензель, телескопічну ручку (з подовжувачем), лоток для ґрунтівки і драбину (за необхідності).

Підготовчий етап: усуваємо шар старої фарби чи відклеюємо зі стін старі шпалери. Перед нанесенням ґрунтівку ретельно перемішуємо і наливаємо у лоток, після чого беремо невелику її кількість на валик або пензель, щоб розчин не стікав та не розбризкувався. На поверхню ретельно наносимо виріб, щоб не залишалися сухі ділянки, і стежимо за тим, щоб не було патьоків, і ґрунтівка не стікала зі стіни. Важкодоступні місця краще додатково нанести пензликом. Ґрунтівка глибоко проникає у поверхню, утворюючи на ній плівку, після висихання якої можна розпочинати завершальний етап ремонтних робіт. До речі, усього 10 літрів ґрунтівки ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO вистачить для ґрунтування 100 м²  поверхонь.

Важливий момент: працювати з ґрунтівкою потрібно при певній температурі повітря не нижче +5 ° С і не вище +30 °С за допустимої вологості повітря – 75%.

Отож, лише за умови правильного вибору ґрунтівки та ретельного ґрунтування поверхонь можна неодмінно досягти якісного кінцевого результату, цілковитого задоволення від проведених ремонтно-оздоблювальних робіт та надовго забути про ремонт у помешканні.


Інформація опублікована на правах реклами 

Джерело: sniezka
 
Интересные новости:
17.11.2020
743
Вже розпочато прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття VІII Всеукраїнської будівельної премії ...
06.11.2020
1224
У новому влозі технічний консультант компанії FAKRO розповідає на що звертати увагу при ви...
11.06.2021
912
На телевізійних каналах та у мережі інтернет триває усеукраїнська рекламна кампанія, яка охоплює ком...
03.06.2021
2796
Конфедерація будівельників України спільно з Українським клубом нерухомості направила відкритий лист...
01.06.2021
2412
На сьогоднішній день здійснювати діяльність у сфері будівництва можуть лише ті, хто отримав ліцензію...