Боротьба із корупцією в ДАБК спільними зусиллями: ЗМІ, ГО та підприємців запрошують приєднатися

ЗМІ, ГО та підприємців запрошено до спільної боротьби з корупцією в ДАБК
4226 09.10.2020 в 08:20


Депутати Верховної Ради закликають
спільно боротися з корупцією в ДАБК 

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування можливих фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю закликала до співпраці ЗМІ, громадські організації та підприємців, які володіють будь-якою інформацією, що може допомогти слідству.

Про це члени ТСК заявили під час чергового засідання 8 жовтня.

На думку народного депутата, голови тимчасової комісії Андрія Пузійчука, для ефективної роботи ТСК, важливо отримувати інформацію про факти корупції з різних джерел. Стосуватися вона може не лише центрального апарату та територіальних підрозділів ДАБК, а й уповноважених органів місцевого самоврядування, яким делеговані функції архітектурно-будівельного контролю.

Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію із розслідування корупції в органах ДАБІ

Як зауважила народний депутат Олена Шуляк, нині у складі ТСК не лише народні обранці, а й представники правоохоронних органів. Тому члени слідчої комісії зацікавлені у тому, щоб якнайшвидше зібрати більше інформації про можливі факти корупції у ДАБІ для подальшого розслідування. Звернення стосується не лише журналістів-розслідувачів, а й усіх, хто раніше висвітлював, чи був свідком випадків хабарництва та порушень в інспекції. Інформацію можна надсилати на офіційну е-скриньку ТСК (tsc_dabi@rada.gov.ua), або повідомленням на сторінку комісії у Facebook (на цій сторінці щочетверга відбуваються онлайн-трансляції засідань).

«Ефективна боротьба з корупцією можлива виключно за умов гласності та прозорості. Якщо ми хочемо, щоб наша робота була результативною - слід тісно співпрацювати зі ЗМІ. Тим паче, багато журналістських проектів стосуються розслідувань корупції в держустановах», - наголосила Олена Шуляк.

Народний депутат Іван Юнаков, звернув увагу на те, щоб у своїх зверненнях представники ЗМІ, ГО та підприємці не забували залишати свої контактні дані для зворотнього зв’язку, а також максимально детально описували кожен випадок.

«Якщо ви вказуєте, що в ДАБІ не реагують на ваші звернення - додавайте копії таких звернень (і відповіді на них). Якщо підозрюєте, що дозвільний документ видали неправомірно - вказуйте його номер та видавника, або додайте його копію. Якщо йдеться про досудове розслідування – надавайте інформацію про орган, що проводить досудове розслідування, та, за можливості, номер за яким внесено відомості до ЄРДР», - сказав депутат, зауваживши, що дотримання цих рекомендацій дозволить членам ТСК швидше та ефективніше аналізувати та реагувати на звернення.

Контроль за строительством отдают частникам: что известно

Додамо, за неповний місяць роботи ТСК, на електронну адресу комісії та особисто депутатам надійшло вже понад 20-ти звернень. Разом з тим, члени комісії проводять моніторинг ЗМІ та відкритих джерел на наявність повідомлень, пов’язаних з корупцією в ДАБІ.

Что изменилось в расчете субсидии и как ее правильно оформить (ИНФОГРАФИКА) 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о разнообразии выбора и особенностях грузоподъемного оборудования и такелажа

 
Интересные новости:
01.10.2020
2257
Приватні особи зможуть здійснюваи функції контролю в будівельній галузі...
30.09.2020
1612
Запевняють, що вже розроблений законопроєкт...
18.09.2020
1020
У окружному суді Києва відклали розгляд справи про незаконну реформу ДАБІ...