РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.057 EUR: 48.996
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.057
EUR 40.000 41.000 48.996
USD 41.880 42.360 42.057
EUR 48.730 49.249 48.996
Новость

Местные власти не особо спешат брать на себя функции госархстройконтроля

Такой информацией поделился глава Государственной архитектурно-строительной инспекции Украины Алексей Кудрявцев.

2076
04 марта 2016 г.

Алексей Кудрявцев, ГАСИ, общины, местные органы самоуправления
Алексей Кудрявцев, председатель ГАСИ Украины
Такой информацией поделился глава Государственной архитектурно-строительной инспекции Украины Алексей Кудрявцев.

По его словам, за последнее время в службу обратилось около 50 местных советов, которые хотят создать собственные инспекции в рамках процесса децентрализации сферы госархстройконтроля.

Тем не менее, многие общины до сих пор остаются недостаточно активными в вопросе получения соответствующих полномочий.

"Вероятно, некоторые общины не готовы брать на себя ответственность за градостроительную ситуацию на своей территории. Ведь гораздо удобнее кивать на кого-то при незаконных и проблемных стройках. А новые функции по госархстройконтроля закрепят за местной властью полный цикл градостроительной деятельности", - отметил Алексей Кудрявцев.

По его словам, еще один фактор, который тормозит этот процесс - острый дефицит кадров на местах. По результатам тестов, которые проводит ГАСИ для претендентов на новые должности, не все кандидаты имеют достаточную квалификацию, чтобы выполнять новые функции.

Напомним, что уже в ближайшее время новые полномочия получит Харьков, а также такие областные центры как Львов, Херсон и Тернополь.

Источник: по материалам пресс-службы ГАСИ

Фото: www.ubr.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
04 марта 2016 г.
3816
В городе Мена (Черниговская область) установят 1400 светодиодных уличных фонарей вместо ламп накалив...
04 марта 2016 г.
2859
В результате нового повышения тарифов на газ государству придется предоставить субсидии абсолютно вс...
03 марта 2016 г.
1651
Во вторник, 1 марта, состоялось очередное заседание Консультативно-наблюдательной группы (КоНГ) Иниц...
21 ноября 2025 г.
3511
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3656
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3893
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
04 декабря 2025 г.
893
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1184
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
27 ноября 2025 г.
1347
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: вже у грудні відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация