АНОНС: Виставка "Осінній будівельний форум", 7-9 жовтня, Львів (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

7-8 жовтня у м. Львові відбудеться Осінній будівельний Форум. Виставка охоплюватиме  наступні тематичні експозиції: «Буд-ЕКСПО», «Вікна. Двері. Дах.», «Опалення» та «Альтернативна енергетика»
841 02.10.2020 в 10:08Осінній будівельний форум


Де: м. Львів, Південний-ЕКСПО, вул.Щирецька, 36
Коли: 7-9 жовтня
Відвідати виставку: реєстрація


Щороку Будівельний Форум служить платформою для зустрічей виробників і дилерів  технологій та будівельних матеріалів в західному регіоні країни. Проте, цьогоріч світова коронакриза внесла певні корективи в час та масштаб проведення події. Побутує думка, що довколишній світ змінюється і ми починаємо жити у новому цифровому світі. Без сумніву, розкриття потенціалу технологій в час карантину – це безумовний поступ та ми переконані, що живе спілкування експонентів та відвідувачів не зможе замінити жодна онлайн платформа, а нестримне бажання поділитися кращими здобутками та проблемами галузі стимулює до висококласних професійних зустрічей. Зважаючи на всі перестороги та рекомендації щодо проведення масових заходів, ми анонсуємо  проведення Осіннього Будівельного Форуму,  що відбудеться 7-9 жовтня 2020 року у місті Львові. Виставка охоплюватиме  наступні тематичні експозиції: «Буд-ЕКСПО», «Вікна. Двері. Дах.», «Опалення» та «Альтернативна енергетика». Окрім постійного та вже звичного складу учасників, які щоразу ретельно готуються, прийдешня будівельна подія анонсуватиме нові імена виставки та знайомитиме з новими учасниками. Також, виставкову експозицію доповнить програма  ділових заходів, в ході якої протягом  3-ох днів відбудуться обговорення актуальних питань та проблем  будівельної галузі, презентації та семінари, майстер класи, та загалом продуктивні зустрічі як для учасників, так і для відвідувачів виставки.

Запрошуємо долучатися всіх бажаючих до професійного майданчика, щоб  продемонструвати свої досягнення у будівельній сфері, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції, розширити дилерську мережу та отримати нові ділові контакти.


Запрошуємо до співпраці!

Контакти Оргкомітету:  (032) 294 9112, (067)3329252,

n.n.galexpo@gmail.com, www.galexpo.com.ua/budos


Джерело: Гал-ЕКСПО
Інформація опублікована на правах реклами

 
Интересные новости:
20.10.2020
5964
28-30 жовтня в Києві відбудеться Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo - 2020...
11.08.2020
1134
У Києві відбудеться виставка-демонстрація важкої техніки «HD Технополігон»...
14.02.2020
1646
18-20 лютого, в Міжнародному виставковому центрі відбудеться виставка KyivBuild Ukraine...