РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.840 EUR: 50.486
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.420 44.020 43.840
EUR 49.800 50.800 50.486
USD 43.630 44.045 43.840
EUR 50.220 50.919 50.486
Новость

Впровадження 305 регламента: яким воно буде в Україні

Як в Україні планують впроваджувати 305 регламент
6955
25 сентября 2020 г.


Впровадження 305 регламента


24 вересня, експерти ринку обговорили реалізацію законопроекту про імплементацію 305-го регламенту ЄС в будівництві.  У рамках двох подій, в КБУ та Мінрегіоні «Законопроєкт про імплементацію 305-го регламенту ЄС в будівництві вже підписано головою ВР Дмитром Розумковим, зараз він чекає на підпис Президента.

«305-й регламент, до слова, одна з обов’язкових умов асоціації Україна-ЄС, тому закрити очі на неякісні та фальсифіковані матеріали ми не мали морального права. Але сам закон – лише перший крок на шляху до гармонізації з європейським законодавством», - підкреслила народний депутат Олена Шуляк.



Перший заступник міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський наголосив, що Мінрегіон вже має план щодо реалізації 305 регламенту. «У ньому вже більше 10 пунктів», - сказав Лозинський.

Імплементація потребує:

- Розроблення та прийняття понад 20 нормативно-правових підзаконних актів

- Призначення органів з визначення технічної прийнятності та забезпечення їх діяльності Забезпечення:

  • прийняття 57 національних стандартів гармонізованих EN;
  • перекладу українською 388 гармонізованих ДСТУ EN; - актуалізації 71 ДСТУ.

Вже розроблена Дорожня карта імплементації, але все ще не вирішене питання, якій саме орган буде здійснювати ринковий нагляд за якістю будматеріалів. 

Як зазначила Шуляк, перед Україною стоїть складне завдання, до 2023 року  впровадити усі зміни, які у Європі потребували більш довгого часу.

 

Цікаво про ремонт: «Снєжка-Україна» запустила виробництво нової ґрунтівки глибокого проникнення
Источник:
propertytimes
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
25 сентября 2020 г.
1833
МБРР надасть Укравтодору $65 мільйонів на відновлення доріг Луганщини...
25 сентября 2020 г.
6936
Рішення Кабміну і НКРЕКУ призводять до системного підвищення тарифу на е / е....
24 сентября 2020 г.
1440
Уряд хоче залучити позики Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту “Енергоефе...
16 марта 2026 г.
7277
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3590
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3408
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
26 марта 2026 г.
2497
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2217
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация