Проект Генплану. Де будуватимуться нові бізнес-центри, ТРЦ та логістичні комплекси Києва?

Проєкт Генплану пропонує розміщувати бізнес-центри, торгівельно-розважальні комплекси та площі комерційної нерухомості переважно на лівобережжі та у віддалених районах правобережжя
923 06.08.2020 в 10:00

Проект Генплану Киева


Розміщення ділових і офісних бізнес-центрів, торгівельно-розважальних комплексів, об’єктів фінансової та банківської сфери, виставково-ярмаркової інфраструктури переважно здійснюватиметься на лівобережжі та у віддалених районах правобережжя. Це, як повідомили в комунальній організації «Київгенплан», передбачено у проєкті Генерального плану міста Києва для забезпечення збалансування працезайнятості та розселення.

«На сьогодні в Києві існує потреба у розширенні ринкової інфраструктури та площ комерційної нерухомості, – пояснив начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький. –  Планується збільшити площі сучасних логістичних центрів до 2,5-3,5 млн квадратних метрів шляхом формування територій складських комплексів, які розташовуватимуться на основних напрямках в’їздів до міста у приміській зоні. У результаті в Києві повинні сформуватися підприємницькі екосистеми, базовими елементами яких є сприятливе бізнес-середовище та інвестиційний клімат, учасники, котрі взаємодіють один з одним, та підприємницька культура».

Как изменилась ситуации на рынке торговой недвижимости по итогам первого полугодия

До 2040 року, за розрахунками розробників проєкту Генплану столиці, на малих підприємствах працюватиме близько 45% від загальної чисельності зайнятого населення у Києві; кількість малих підприємств збільшиться в 1,8 рази та досягне 400 одиниць на 10 тис. населення. Мале та середнє підприємництво мають зміцнити свої позиції не тільки в традиційних для них секторах (торгівля, транспорт), але і в високотехнологічній індустрії та сфері інновацій.

Відеофіксація перевірок. Приклад успішного вітчизняного антикорупційного кейсу, який планує переймати ДІМ 

Читайте также: ранее мы писали, что в Киеве открыли технологичные стеклянные смарт-офисы на 1 человека, наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина

Источник: kyivcity
 
Интересные новости:
06.08.2020
1185
Доля свободных площадей в торгово-развлекательных центрах (ТРЦ) Киева в январе-июне 2020 года увелич...
06.08.2020
779
Начата разработка планов мер по реализации стратегии, согласно которым, национальными приоритетами о...
06.08.2020
3065
Главными перспективными объектами сети цементобетонных дорог на востоке Украины станут автодороги Ха...
18.09.2020
2852
В Нацсовете реформ предложили позволить частным лицам выдавать строительные разрешения...
18.09.2020
916
У Департаменті містобудування та архітектури КМДА повідомили про повне оновлення топографічної основ...
18.09.2020
475
Кабмин может вернуть программу "теплых кредитов" при доработке бюджета...
Новости и Акции компаний