РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.784 EUR: 48.842
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.784
EUR 40.000 41.000 48.842
USD 41.550 42.010 41.784
EUR 48.550 49.249 48.842
Новость

Закон про зниження "зеленого" тарифу підписано президентом

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про зниження "зеленого" тарифу

2352
31 июля 2020 г.


Президент підписав закон
про зниження "зеленого" тарифу


Президент України Володимир Зеленський підписав закон про зниження "зеленого" тарифу. Про це у своєму Facebook написав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Build Portal.

"Президент підписав законопроєкт №3658, який закріплює ключові положення Урядового меморандуму з виробниками «зеленої» енергетики. Цей закон дасть змогу зменшити тариф для сонячних електростанцій на 15%, а для вітрових електростанцій - на 7,5%", - пише Прем'єр-міністр.

На практиці це означатиме, що держава та всі українці заощадять майже 7 млрд грн щорічно.

Нагадаємо, що урядовий законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії" (реєстр. № 3658), був підготовлений Міненерго. Його підтримали 228 народних депутатів, 21 липня.

Документ дозволяє вирішити найбільш нагальні економічні та технічні виклики у галузі відновлюваної енергетики України, інформують у Міністерстві.

Його положення реалізують домовленості уряду та інвесторів в галузі ВДЕ відповідно до меморандуму про порозуміння.

Читайте также: ранее мы писали о секретах удачных сочетаний элементов декора в интерьере 

Источник:
unn
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
31 июля 2020 г.
1120
Аналитики изучили цены на премиальное жилье в 45 городах мира...
31 июля 2020 г.
1819
Із запланованих на цей рік 4,2 тис. км. роботи тривають на 3,9 тисячі кілометрів українських до...
31 июля 2020 г.
2679
Укравтодор озвучил планы по ремонту дорог на следующий год...
16 июня 2025 г.
2814
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2569
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3043
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
09 июля 2025 г.
379
Особенности клея для теплого пола и практические советы по укладке...
09 июля 2025 г.
4750
Історична підземна ротонда була частиною великого садового комплексу, побудованого у XVIII столітті...
Сегодня
1399
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
09 июля 2025 г.
1440
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3153
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!