Вимоги до опоряджувальних робіт в Україні визначатимуть відповідно до актуальних потреб української економіки

19 березня 2015 року в Києві відбувся Всеукраїнський Форум для архітекторів та проектантів «Опоряджувальні роботи. Вектор розвитку»
2161 20.03.2015 в 19:40   19 березня 2015 року в Києві відбувся Всеукраїнський Форум для архітекторів та проектантів «Опоряджувальні роботи. Вектор розвитку». Форум організовано за ініціативи Національної Спілки архітекторів України за підтримки компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». У ньому взяли участь понад 50 архітекторів та проектантів з провідних галузевих та науково-дослідних установ та з усіх регіонів України. Спеціалісти об’єдналися навколо вироблення засад подальшого розвитку технологій опоряджувальних робіт з урахуванням вимог часу – енергоефективності, термомодернізації та впровадження інновацій.

   На Форум було винесено всебічне обговорення стратегічно важливих питань розвитку технологій опоряджувальних робіт: від потреб реформування чинної нормативної бази опоряджувальних робіт до оцінки
наявних на ринку України сучасних будівельних рішень, які мають відповідати вимогам не лише новітніх архітектурних рішень XXI сторіччя, але й європейським нормам якості та енергоефективності в експлуатації.


   Володимир Гусаков, Президент Національної Спілки архітекторів України:
«Ми були дуже раді, що отримали нагоду обговорити нормування в облицювальних роботах з провідними архітекторами і проектувальниками України. У цьому контексті ми досягли взаєморозуміння та підтримки з боку «Хенкель Баутехнік (Україна)» і прийняли рішення продовжити співпрацю на регіональному рівні з місцевими НСАУ».


   Потреба реформування чинної нормативної бази є дуже актуальною і включає в себе такі пункти, як: введення норматив з товщини утеплювача, заборона на латочне утеплення, норматива на індивідуальний тепловий пункт в кожному будинку, енергоефективні лампочки.

   Анатолій Величко, керівник технічного департаменту «Хенкель Баутехнік (Україна)»: «Сьогоднішній форум дав поштовх для продовження довгої та перспективної співпраці. Облицювальні роботи вимагають оновлення і розвитку в нормуванні, так як технології не стоять на місці. А тема енергоефективності – це червона нитка державної політики на найближче 10-ліття. Ми як експерт в тепломодернізації хочемо і готові підтримувати НСАУ в цьому напрямку».

   Учасники форуму обговорили питання актуальності реформування чинної нормативної бази енергоефективності у ЖКГ і будівництві.


Довідка про Національну Спілку архітекторів України:

   Національна Спілка архітекторів України (НСАУ) – суспільна організація, яка об’єднує  архітекторів та інших фахівців, діяльність яких пов'язана з архітектурою та будівництвом. НСАУ засновано 1937 року. З 1993 року НСАУ – член Міжнародної спілки архітекторів, яка об'єднує творчі спілки архітекторів у 129 країнах світу.


Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

   Компанія є виробником будівельних сумішей ТМ Ceresit, шпалерного клею ТМ Metylan, побутового клею і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії нараховує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» почала свою роботу з 1998 року. На даний момент на території України працюють п’ять заводів, завдяки продукції яких забезпечується системний підхід до різних будівельних і ремонтних робіт.


Додаткова інформація для медіа:

www.brandcom.com.ua

 

 
 
Интересные новости:
20.03.2015
1923
На ММК им. Ильича Группы Метинвест началось освоение листового проката из борсодержащей стали марки ...
13.03.2015
1429
Build Portal стал партнером Всеукраинского союза производителей строительных материалов...
07.04.2021
1638
10 років від дня заснування Конфедерації будівельників України. Як створювалась Конфедерація і чого ...
01.04.2021
818
Бетонна урна Барселона нещодавно була представлена широкому загалу і привернула до себе увагу с...
01.04.2021
907
Група «Śnieżka» – одна з лідерів на ринку декоративних фарб у Польщі, Угорщині, Ук...