ТМ Śnieżka завоювала любов і довіру споживачів та журі рейтингу «Фаворити Успіху»

ТМ Śnieżka вже кілька років поспіль підтверджує статус «Абсолютного Фаворита Успіху» у категорії «Фарба»
1119 15.07.2020 в 09:18

Підбито підсумки усеукраїнського відкритого рейтингу громадських уподобань  «Фаворити Успіху - 2019» і визначені найкращі бренди товарів і послуг на українському ринку. Серед переможців народного інтернет-голосування – ТМ Śnieżka, яка вже кілька років поспіль підтверджує статус «Абсолютного Фаворита Успіху» у категорії «Фарба».

Довіру й високу оцінку українських споживачів,  експертів галузі й відомих особистостей марка Śnieżka здобула з-поміж 47 учасників ринку лакофарбової сфери. Варто зазначити, що усі охочі українські споживачі впродовж року мають можливість  щоквартально брати участь у голосуванні за свої улюблені бренди, визначаючи лідерів усеукраїнського рейтингу. Дослідження громадських уподобань щодо вибору товарів і послуг на українському ринку щорічно триває з 1 січня по 31 грудня. Таким чином, 2019 року ТМ Śnieżka увійшла до списку переможців інтернет-рейтингу у статусі «Абсолютний Фаворит Успіху-2019» у категорії «Фарба».

«Компанія «Снєжка-Україна» висловлює  щирі слова вдячності усім українським споживачам, які багато років вибирають лакофарбові матеріали торгової марки Śnieżka  для ремонтних і опоряджувальних робіт й таким чином засвідчують  свою любов і прихильність до наших продуктів. Для підприємства підтримка й висока оцінка клієнтів і споживачів – це найцінніша і найпрестижніша нагорода. Споживацькі уподобання постійно змінюються і наше завдання як виробника – відповідати потребам й очікуванням своїх клієнтів, а це спонукає компанію постійно розвиватися, шукати нові можливості для вдосконалення виробничих процесів й виготовлення продукції,» - резюмує генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.


Інформація опублікована на правах реклами

Джерело: sniezka
 
Интересные новости:
08.07.2020
1349
Строительные смеси BUDMAJSTER: как улучшилось качество продукции...
06.07.2020
996
Будівельники пропонують розширити практику страхування для проектів житлової нерухомості...
06.03.2021
1150
Команда Build Portal вітає і Міжнародним жіночим днем...
29.09.2020
1461
Сегодня успешная концепция ТРЦ предполагает не только широкое разнообразие зон шопинга, развлечений ...
02.03.2021
456
На початку 2021 року після ґрунтовних досліджень пропозиції ринку «Снєжка-Україна» ...