Про аспекти покращення змісту професійної освіти говорили на усеукраїнському вебінарі

Цього тижня «Снєжка-Україна» спільно із Міністерством освіти і науки України провели вебінар-практикум  щодо діяльності навчально-практичних центрів Групи компаній «Śnieżka», що створені на базі навчальних закладів професійної освіти України
998 18.06.2020 в 09:56У нинішніх реаліях життя, які змінилися під впливом епідеміологічної ситуації у світі й Україні, усі установи, організації й підприємства призвичаїлися до організації роботи і важливих зустрічей й переговорів в онлайн-форматі, застосовуючи найрізноманітніші онлайн-ресурси. Успішно застосовують у своїй практиці такі інтернет-платформи й заклади  професійної освіти України, з якими впродовж шести років співпрацює як соціальний партнер компанія «Снєжка-Україна».

Цього тижня «Снєжка-Україна» спільно із Міністерством освіти і науки України провели вебінар-практикум  щодо діяльності навчально-практичних центрів Групи компаній «Śnieżka», що створені на базі навчальних закладів професійної освіти України. У зв’язку із карантинними обмеженнями співпраця між відомим виробником і училищами набула дистанційного формату, а деякі заплановані заходи партнери змушені були відтермінувати до стабілізації ситуації із пандемією в Україні.

Представники Міністерства, соціального партнера й освітніх установ  були раді зустрічі, і поділися досвідом своєї діяльності за період 2019-2020 навчального року. У вебінарі взяв участь  Коржевський Петро Миколайович, заступник Міністра освіти і науки, який зокрема зазначив: 

«Державно-приватне партнерство – це напрямок філософії щодо якісної зміни професійної освіти. Ми з Вами маємо позитивну історію і прагнемо, щоб цей досвід продовжувався надалі для створення сучасного освітньо-технологічного простору й покращення змісту професійної освіти».


Здобутим досвідом й успішною реалізацією навчальних програм 2019-2020 року в рамках функціонування Навчально-практичних центрів Групи компаній «Śnieżka» поділилися: Ірина Юріївна Михальчук, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «ВПУ № 1 м. Рівне»,  Ірина Валентинівна Бурак, директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», Володимир Володимирович Шмігель, директор ДНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», Іван Михайлович Грищук, директор ДНЗ «ВПУ № 4 ім. М. Паращука м. Тернопіль». Розповівши про свої практичні напрацювання й  методи роботи із соціальними партнерами, учасники вебінару підтвердили, що осучаснення змісту професійної освіти на засадах співпраці із відомими виробниками є корисним й результативним прикладом для підготовки затребуваних на ринку праці  робітничих кадрів. Погодився з думкою учасників семінару й генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, який зокрема підкреслив: 

«За кілька років  функціонування Навчально-практичних центрів «Śnieżka», ми спостерігаємо якісні зміни  розвитку самих закладів професійної освіти відповідно до сучасних тенденцій і потреб ринку, тому готові й надалі розвивати цей напрямок діяльності».Інформацію опубліковано на правах реклами

Источник: sniezka
 
Интересные новости:
15.06.2020
1562
Відомий виробник високоякісних покрівель і водостічних систем повідомляє про запуск оновле...
11.06.2020
1489
"Золотой мандарин" представив фасадні дошки - панелі, які імітують дошки не лише за фактурою...
10.06.2020
1309
Відомий виробник лакофарбових матеріалів підтримав ідею облаштування в Яворівській центральній ...
29.10.2020
490
Компанія FAKRO випускає спеціальні вікна для пласких дахів, які слідуюють сучаним архітектурним...
20.10.2020
903
Galeco розпочинає конкурс «Galeco INSPIRATION 2020» для студентів Вищих навчальних закла...
20.10.2020
758
Пан Паскаль Чиваті, новопризначений директор Міжнародної асоціації покрівельників IFD відвідав ...