Геннадія Чижикова переобрано президентом ТПП України

На з'їзді Палати Геннадія Чижикова було переобрано президентом ТПП України, також затверджено склад нової Ради ТПП України
617 20.05.2020 в 07:41Президента ТПП переобрано


У житті ТПП України – одного із найбільших об'єднань вітчизняного бізнесу, відбулася знакова подія – черговий з'їзд, який є вищим керівним органом Палати, що збирається один раз на п'ять років. За його результатами Геннадія Чижикова було обрано президентом ТПП України. Також затверджено склад нової Ради ТПП України, до якої увійшов 91 представник, серед яких керівники бізнесу, представники комітетів, котрі представляють всі регіони України та галузі нашої економіки.

«Мої  пріоритети у роботі, як і раніше,  базуються  на партнерстві, взаємній зацікавленості у досягненні цілей і захисті законних прав та інтересів наших  членів. Палата – відкрита, гнучка організація, здатна відповідати на виклики  часу. Ми довели, що можемо трансформуватися та бути ближчими до бізнесу, першими чути про його проблеми, доносити до влади та сприяти у вирішенні. Я дякую усім за довіру. Разом ми продовжимо робити  Палату комфортною платформою для комунікацій», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 

«Ваша робота заслуговує на велику повагу, адже підтримка національних товаровиробників, просування українських товарів і послуг на зовнішні ринки, участь у міжнародних виставково-ярмаркових заходах гідно представляє нашу країну у світі. Упевнений, що співробітництво між державними органами влади та Торгово-промисловою палатою України й надалі сприятиме ефективному втіленню наших спільних планів щодо розвитку національної економіки», – написав у вітальному листі на адресу ТПП України президент України Володимир Зеленський.

Свої вітання делегатам з’їзду ТПП України також передали міжнародні та національні партнери – керівники Європалати, Всесвітньої федерації палат, Американської торгової палати, Європейської бізнес-асоціації, бізнес-омбудсмен,  посольства Аргентини, Хорватії, Чехії, В’єтнаму й інші.

 

Джерело: ucci
 
Интересные новости:
20.05.2020
557
Потрібна шпаклівка? Така, щоб створювала ідеально гладеньку поверхню і служила довгі роки? Дізнайся ...
14.05.2020
1209
Враховуючи великі потреби соціальних установ, громадських закладів й індивідуальних українських спож...
27.05.2020
2427
Компания Mammoet, предоставляющая качественные услуги по подъему и перевозке тяжеловесных грузо...
28.05.2020
1221
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
993
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
25.05.2020
1121
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...