У період карантину «Снєжка-Україна» підтримала вразливі категорії громадян Яворівщини

«Снєжка-Україна»  допомогла закупити продукцію першої необхідності для малозахищених категорій населення
1155 24.04.2020 в 10:03

«Снєжка-Україна»  допомогла закупити продукцію першої необхідності для малозахищених категорій населення Яворівського району.     

Нині увесь світ переживає кризову ситуацію у період пандемії, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби. І найважче у цей карантинний період – самотнім літнім людям й громадянам з обмеженими потребами. Підприємство «Снєжка-Україна», відомий виробник водоемульсійних фарб і шпаклівок в Україні, не залишилося осторонь сучасних складних життєвих реалій і відгукнулося на прохання Яворівського районного територіального центру соціального обслуговування допомогти у формуванні соціальних пакетів, до яких входять  найнеобхідніші продукти харчування й засоби особистої гігієни, зокрема, олія, цукор, сіль, гречана крупа, макарони, борошно й мило. Підприємство сформувало 93 набори і передало їх Яворівському районному територіальному центру соціального обслуговування.

«Нинішній час пандемії – це складний період як для кожної людини, так і суспільства в цілому. Для комерційних організацій й підприємств – це важкий час неочікуваних викликів і випробовувань. Умови карантину вимагають від підприємств й організацій гнучкості у пристосування до сучасних реалій  й швидкого реагування, щоб максимально забезпечити безперебійний процес бізнесу й зберегти його. Проте ми усвідомлюємо, що в цій нестабільній епідеміологічній ситуації найважче одиноким літнім людям й самотнім  особам з обмеженими потребами, і  карантинна домашня ізоляція – для них єдиний захід безпеки. Тому нашим моральним обов’язком є підтримати у складний період таких людей у суспільстві. Компанія «Снєжка-Україна», яка завжди  відгукується на соціальні ініціативи,  у кризовий період також вирішила допомогти Яворівському районному територіальному центру закупити найпотрібнішу продукцію для найвразливіших верств населення Яворівщини», - підсумував генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.Інформацію опубліковано на правах реклами

Источник: sniezka
 
Интересные новости:
21.04.2020
840
Компанія "Золотой мандарин" представила новинки елементів благоустрою...
18.04.2020
1110
Build Portal вітає з Великоднем!...
16.04.2020
733
Підсумки online засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України...
28.05.2020
1221
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
993
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
25.05.2020
1121
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...