Відкрите звернення представників будівельної спільноти до Прем’єр-міністра та Міністра розвитку громад та територій

Представники будівельної спільноти звернулися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова
656 27.03.2020 в 15:10


ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
ПРЕДСТАВНИКІВ БУДІВЕЛЬНОЇ СПІЛЬНОТИ

Протягом останніх семи місяців відбулася зміна чотирьох міністрів, до відання яких відноситься будівельна галузь, та не було призначено жодного профільного заступника міністра з питань будівництва.

І як наслідок - відсутнє розуміння розвитку та програми підтримки галузі в цілому, незрозуміла кадрова політика, передчасний запуск занадто сирих і неадаптованих реформ, зокрема – невдалі спроби реформи системи архітектурно-будівельного контролю та нагляду, запуск яких повністю здійснювався без участі представників галузі та громадськості, внаслідок чого корупційна складова даної системи повністю паралізувала всю реєстраційно-дозвільну систему в будівництві.

Саме з таким роз’ясненням нинішньої ситуації у будівельній галузі звернулися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова – Конфедерація будівельників України (КБУ),  Будівельна палата України, Асоціація «Український центр сталевого будівництва» (УЦСС), Всеукраїнська спілка виробників будівельних матеріалів, Національна спілка архітекторів (НСАУ), Українська Асоціація «Укрелектрокабель», Асоціація учасників ринку вікон та фасадів, Український клуб нерухомості URE CLUB, а також будівельна спільнота Федерації роботодавців України (ФРУ).

Будівельна спільнота пропонує зробити наступні важливі кроки:

1. Відкрито та публічно погодити з нами як представниками будівельної спільноти кандидатів на посаду заступника Міністра розвитку громад та територій України з питань будівництва, що відповідають наступним критеріям:

  •  мають достатній досвід роботи у будівельній сфері;
  •  користуються відповідним авторитетом та нескомпроментовані в очах професійної спільноти та громадськості;
  •  мають власний чіткий План першочергових заходів з реформування будівельної галузі;

2. Погодити з представниками будівельної спільноти перелік чітких завдань, які будуть поставлені перед майбутнім профільним заступником Міністра з питань будівництва;

3. Розробити, погодити та затвердити з представниками будівельної спільноти чіткої Програми невідкладних антикризових заходів щодо відновлення та розвитку будівельної галузі на найближчі роки з відповідними дедлайнами.

Професійна спільнота будівельників виражає свою підтримку, відкрита до співробітництва та готова вести постійний конструктивний діалог з представниками органів державної влади.

Источник: kbu
 
Интересные новости:
24.03.2020
673
Вища Академічна Рада визначила володарів титулу «Людина року-2019»...
24.03.2020
561
Понад рік тривало втілення сучасного проєкту «EcoMON – Стале споживання для учнівської м...
20.03.2020
660
У березні визначені перші Лауреати премії «Український Будівельний Олімп -2020»...
28.05.2020
1221
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
993
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
25.05.2020
1121
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...