Новий генплан Києва готовий. Чи зможуть кияни надати свої зауваження і пропозиції

Київ завершив розробку нового генплану. Чи зможуть кияни матимуть змогу ретельно вивчити матеріали проєкту і надати свої зауваження і пропозиції?
1539 18.03.2020 в 17:18

Новий генплан столиці

Робота з розробки проєкту нового Генерального плану міста Києва завершена.

"Комунальна організація «Київгенплан» повідомляє, що на сьогодні робота з розробки проєкту нового Генерального плану міста Києва завершена. Матеріали проєкту нового Генплану розміщено для ознайомлення на сайті розробника – КО «Київгенплан»", - йдеться у повідомленні.

Матеріали проєкту нового Генплану розміщено для ознайомлення на сайті розробника – КО «Київгенплан» за посиланням: http://kyivgenplan.grad.gov.ua/generalnyj-plan/.

Кияни матимуть змогу ретельно вивчити матеріали проєкту і надати свої зауваження і пропозиції.

Читайте також: Куди зміститься центр Києва? Проект Генплану

Директор Інститут Генерального плану Києва Сергій Броневицький зазначив, що розпочати громадські слухання та обговорення проєкту планувалося 20 березня 2020 року.

"Проте через ситуацію, що склалася у зв’язку із можливим поширенням коронавірусу в Києві та Україні, а також введенням обмежувальних заходів, покликаних убезпечити мешканців, ми не маємо можливості проводити масові заходи у цей період. Одразу після завершення обмежувальних заходів у столиці ми, відповідно до законодавства, проведемо повноцінні громадські слухання із залученням найширших верств мешканців столиці", – зазначив Броневицький.


Источник: ukrinform
 
Интересные новости:
17.03.2020
1541
На сколько отличаются цены на покупку и аренду коммерческой недвижимости в Киеве...
29.09.2020
598
Налічується близько 30 об'єктів, для проєктування яких містобудівні умови та обмеження не ...