РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость

Уряд vs «зелений» тариф. Хто переміг і що вирішили?

Уряд шукає компроміс щодо взятих раніше державою зобов'язань відносно забезпечення високих «зелених» тарифів
5542
24 февраля 2020 г.

Уряд vs «зелений» тариф

Мінекоенерго знаходиться в діалозі з інвесторами в сонячні і вітряні електростанції (СЕС, ВЕС) з пошуку компромісу щодо взятих раніше державою зобов'язань щодо забезпечення для них високих «зелених» тарифів. Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

«Ми передбачаємо серйозні проблеми з тим, щоб обслуговувала наша енергетика такі високі зобов'язання. Ми знаходимося в діалозі з ринком. Ми з ЄБРР та іншими шанованими нашими інвесторами постійно обговорюємо можливий компроміс і домовленість, щоб не допустити ретроспективної зміни правил», – сказав він.

Також Гончарук наголосив на тому, що Кабмін не підтримує ретроспективну зміну правил.

За його словами, Мінекоенерго побудувало модель ринку і показало всю економіку інвесторам.

Нагадаємо: проєкт №2543  Закону України «Про внесення змін у деякі закони України щодо покращення інвестиційного клімату у сфері відновлювальної енергетики» був зареєстрований у Верховній Раді 6 грудня. За словами співавторки законопроєкту, народного депутата Людмили Буймістер, він є компромісним, а умови реструктуризації «зеленого» тарифу погоджені з ключовими гравцями ринку відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).

Проти нього виступило Міненерго та закликало народних депутатів не підтримувати законопроєкт про відновлювану енергетику, натомість Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) просить не зволікати з його прийняттям.

Як повідомлялося, у 2020-му Україна має виплатити інвесторам «зеленої» генерації близько 42 млрд грн. 

Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 февраля 2020 г.
1443
Нафтогаз пропонує газ за ціною 3 981,00 – 4 606,00 грн/тис. куб. м...
24 февраля 2020 г.
1375
Загалом за рік підприємства загалом виготовили 18,2 млн тонн металопрокату...
24 февраля 2000 г.
1525
Як Ванкувер став одним із найкомфортніших міст для життя та які проблеми при цьому з’явились?...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2558
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3030
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1430
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7069
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3057
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
478
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3093
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!