Де у Львові побудують п’ять нових вулиць

5 вулиць планують побудувати у місті Лева. Наразі гроші на будівництво заклали лише для однієї вулиці
1634 18.02.2020 в 07:51Де у Львові побудують нові вулиці

У різних районах Львова планують збудувати п’ять нових вулиць, зокрема між Пластовою та Творчою, між Левандівкою та Рясним, між Угорською та Луганською, а також між вулицею Гната Хоткевича та Вернадського й у районі Під Голоском.

Нову вулицю між Пластовою і Творчою вже проєктує ЛКП «Інститут просторового розвитку». Протяжність вулиці становитиме приблизно 1 км. На перехресті з вулицею Богданівською облаштують розворотне кільце. Раніше повідомлялось, що при будівництві цієї вулиці будуть використовувати нові технології з екополімерами. Цього року в бюджеті розвитку на будівництво вулиці гроші не закладали.

Вулиця Щепова (проєктована) має з’явитися у районі Під Голоском. Нещодавно ЛКП «Львівавтодор» отримав функції замовника на будівництво відрізку дороги, щоправда спершу необхідно викупити приватні ділянки, через які має пролягати вулиця. Вона з’єднає тупикову Млинову та вулицю Під Голоском.

Про будівництво нової вулиці між Суботівською та Шевченка говорять уже кілька років. Проєкт вулиці передбачає будівництво тунельного шляхопроводу під залізничними коліями станції Клепарів, тож обидві ділянки проєктують різні підрядники.

Орієнтовна довжина проектованої вулиці становитиме 2,5 км. На проїжджій частині мають прокласти асфальт, хідники, облаштувати велодоріжки, хідники, зупинки громадського транспорту. Вздовж вулиці мають передбачити місця для висадки дерев, а мережі прилеглих вулиць – реконструювати. На вулиці прокладуть тролейбусні мережі та встановлять освітлення. На будівництво цієї вулиці в бюджеті розвитку заклали 20 млн грн.

На Новому Львові також має з’явитися нова вулиця, що з’єднає вулиці Луганську та Угорську. Необхідність прокласти цю вулицю пояснюють активною забудовою мікрорайону, зокрема території колишнього заводу «Полярон».

Найбільш дискусійною залишається нова вулиця на Сихові, що має з’єднати вулиці Вернадського та Хоткевича. Торік на передпроєктні роботи виділили мільйон гривень. У міськраді кажуть, що ця вулиця дозволить розвантажити Хуторівку та проспект Червоної Калини. Натомість деякі депутати вважають це будівництво недоцільним й кажуть, що нова вулиця притягне у район ще більше автомобілів і пропонують краще розвивати наявну вуличну мережу.

 

Джерело: tvoemisto
 
Интересные новости:
18.02.2020
4855
Советник главы Укравтодора Юрий Голик рассказал, где удалось "выбить" рекордную сумму на дороги в 20...
18.02.2020
941
Обновление жилья в Украине в 4 раза отстает от срока эксплуатации. Средний срок жизни здания составл...
18.02.2020
1043
Міжнародна англійська проектно-інженерна компанія ARUP розробила проект будівлі "It's alive!" -...
01.04.2020
7962
Що відбувається на ринку вторинної нерухомості Києва на фоні карантину та змін курсу долара...
01.04.2020
8467
Почему застройщики срывают сроки сдачи жилья, и как это исправить...