Розроблено автономний хмарочос, який переробляє вуглекислий газ у кисень

Міжнародна англійська проектно-інженерна компанія ARUP розробила проект будівлі "It's alive!" - повноцінного автономного хмарочоса, який перероблює вуглекислий газ на кисень
1677 18.02.2020 в 07:40Хмарочос майбутнього


У 2050 році побудують автономний хмарочос, який вироблятиме більше електроенергії, ніж споживатиме, а вуглекислий газ перероблятиме у кисень.

Проект будівлі "It's alive!" опублікувала Міжнародна англійська проектно-інженерна компанія ARUP. 

Завдяки сонячним панелям і вітряним електростанціям хмарочос буде виробляти більше енергії, ніж споживати. Завдяки спеціальній мембрані вуглекислий газ, який вироблятиметься будівлею, не викидатиметься в атмосферу, а перероблятиметься у кисень.

Кілька поверхів будуть зайняті тваринницькими фермами і городами. Спеціальна система регулюватиме енергозабезпечення та комунікації всього міста.

Всередині будівлі працюватиме фунікулер, а пішохідні доріжки між двома хмарочосами пролягатимуть не тільки по землі, але і на рівні тридцятого, наприклад, поверху. Перехід з поверху на поверх стане рівнозначний переміщенню всередині міста і буде давати не менш широкий спектр можливостей: з адміністративного офісу можна потрапити в парк.

"Хмарочос зможе прогодувати і обігріти власних мешканців, і навіть сам себе перебудувати, - зазначають у компанії. - Складові частини будівлі мають різні ступені міцності, найстійкіша частина - це горизонтальні рівні і несуча їх конструкція».

Стіни хмарочоса розраховані на експлуатацію лише протягом 20-30 років. Потім їх можна оновити або поміняти. Займатися цим буде робот, який теж є частиною будівлі. Найменш довговічна частина «живого» будинку - все, що пов'язано з IT-технологіями.

Читайте також В Норвегии построили самый высокий деревянный небоскреб. Чем он уникален? (ФОТО) 

Джерело: ecotown
 
Интересные новости:
18.02.2020
1165
Уряд планує провести часткову енергомодернізацію 5000 багатоповерхівок. Умови фінансування поліпшенн...
17.02.2020
1160
Олена Шуляк, депутат Слуги народу розповіла про «тіньовий ринок» послуг в буді...
17.02.2020
728
Согласно новому Закону, новострои не сдадут в эксплуатацию без пандусов...
23.09.2020
640
Регіони мають обрати об'єкти культури та туризму, які наступного року будуть включені до програми "В...
23.09.2020
907
На следующем этапе предстоят работы по нанесению разметки, а также созданию обочин и остановок...
23.09.2020
406
Как изменились мировые цены на жилье во втором квартале 2020 года...
Новости и Акции компаний