Ціна благоустрою. Як він відобразиться на вартості квадратного метра нерухомості

Чи варто інвестувати у благоустрій території? Відповідь експерта-практика
593 10.02.2020 в 08:41


Чи варто інвестувати у благоустрій?

У частці витрат забудовника в благоустрій прилеглих територій займає не великий об'єм. Але забудовники можуть вибрати один з двох підходів до проектів. Про це в інтерв'ю Property Times розповів директор з розвитку холдингової девелоперської компанії ENSO Сергій Король.

«У частці витрат забудовника в благоустрій прилеглих територій займає не великий об'єм. Але комусь вигідно швидко освоїти ділянку, побудувати, іноді навіть посадити кілька дерев і чагарників і зробити стандартний дитячий майданчик, швидко продати і йти на наступну ділянку. У нас інша стратегія підходу до проектів. Ми співпрацюємо з кращими фахівцями в країні в області ландшафтного дизайну, які починають свою роботу з серйозного вивчення навколишнього району, його транспортних і пішохідних потоків, ми разом визначаємо місця для створення великого розмаїття різних місць для відпочинку, прогулянкових зон, дитячих майданчиків для різних вікових груп, майданчиків для активного відпочинку підлітків, громадських заходів та інше, інше. Перелік величезний, і він залежить і від оточення, і від розмірів земельної ділянки, і від атмосфери, яка створюється проектом», — сказав Король».

Чи впливають результати такої копіткої роботи професіоналів і витрати в зв’язку з нею на вартість квадратного метра?

«Впливають, звичайно. Але коли потенційний покупець бачить, які результати ми отримуємо на виході, він сам приймає рішення, чи готовий він оцінити отриманий в результаті продукт вище» — сказав Король.

 

Джерело: propertytimes
 
Интересные новости:
10.02.2020
1017
Розвиток нових технології змінює сферу нерухомості. Які винаходи впливають на ринок найбільше?...
10.02.2020
2187
Спрощення чи ускладнення? Які зміни порядку видачі будівельного паспорту...
27.02.2020
500
В Мінекономики назвали причини зростання цін на житло...
27.02.2020
400
Промвиробництво в Україні у січні-2020 знизилося до січня-2019 на 5,1% ...
27.02.2020
722
Проблемним є близько 15 житлових комплексів «Укрбуду», які неможливо добудувати і здати ...