Гончарук пояснив, за яких умов ДАБІ таки ліквідують

Під час наради щодо розвитку будівельної галузі та детінізації ринку праці у сфері будівництві прем'єр-міністр Гончарук заявив, що жодних корупційних та непрозорих схем в Державній архітектурно-будівельній інспекції більше не буде

3009 20.01.2020 в 08:44За словами голови Уряду у 2020 почнеться реалізація програми «Великого будівництва»

Під час наради щодо розвитку будівельної галузі та детінізації ринку праці у сфері будівництві в Україні прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив:

«Жодних корупційних та непрозорих схем в Державній архітектурно-будівельній інспекції не буде. Це моя принципова позиція. Якщо потрібно буде, ДАБІ в тому вигляді, у якому вона є зараз, буде ліквідовано».

Голова Кабміну наголосив, що будівельній галузі потрібні чесні та професійнй люди.

«Вкотре наголошую: всі, хто працює не на інтереси країни - краще звільняйтеся одразу самі. 2020-й рік – це рік ініційованої Урядом програми «Великого будівництва». Кожна інвестована в будівництво гривня - це додаткові 6 гривень у суміжні галузі», - заявив Гончарук.

Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд очікує від будівельного бізнесу легального виробництва будівельних матеріалів без шкоди для довкілля, «білого» працевлаштування та прозорої діяльності компаній.

На думку прем'єра, Кабмін робить кроки, що сприяють розвитку галузі: заходи щодо дерегуляції бізнесу, відкритість і наповненість даних Держгеокадастру, нарощування державних програм для збільшення попиту на житло для ветеранів, ВПО, молоді, дітей-сиріт. Серед таких кроків також - запуск Е-кабінету забудовника для класу наслідків СС1 (на черзі - СС2 і СС3).

Окрім того, Гончарук повідомив, що вже у цьому році Уряд очікує, що вдастся вийти на доступну іпотеку на рівні 11-12%.

На нараді нагадали, що з питань вирішення проблем з іунціонуванням Е-кабінету забудовника можна звератится до Міністерства цифрової трансформації за телефоном: +38 (044) 256 69 82.

Нагадаємо, що в.о. голови ДАБІ призначено 32-річну Олену Костенко.

Нагаємо, що наприкінці минулого року Гончарук заявив, що у 2020 р. в Україні модернізують тисячу багатоквартирних будинків.

СПЕЦТЕМА: Перезавантаження ДАБІ 


 
Интересные новости:
15.01.2020
1296
Про реформування ДАБІ розповіла Олена Костенко, перший заступником голови Державної архіте...
25.02.2020
658
Засідання дозвільної комісії Держархбудінспекції транслюватимуть онлайн, відтепер суб’єкти міс...
25.02.2020
757
Цифровий реєстр ДАБІ може бути інструментом шантажу і його слід ліквідувати - депутат...
20.02.2020
1832
И.о. главы Государственной архитектурно-строительной инспекции Елена Костенко рассказала соглас...