В Англії вже 5 років використовують українські будматеріали

Продукція Національного лідеру серед українських виробників сухих будівельних сумішей – ТМ POLIMIN експортується у різні країни світу. Збільшення присутності на зовнішніх ринках обумовило активне використання будматеріалів ТМ POLIMIN під час будівництва, реконструкції та ремонту будівель комерційного і технічного призначення в Европі та Англії
1397 06.12.2019 в 01:44Продукція Національного лідеру серед українських виробників сухих будівельних сумішей – ТМ POLIMIN експортується у різні країни світу. Збільшення присутності на зовнішніх ринках обумовило активне використання будматеріалів ТМ POLIMIN під час будівництва, реконструкції та ремонту будівель комерційного і технічного призначення в Европі та Англії.

Наприклад, нещодавно, у місті Бристоль на південному заході Великої Британії з’явився ще один знаковий об’єкт, під час реконструкції якого були використані будматеріали ТМ POLIMIN – Victoria Methodist Church (Bristol). Для ремонтних робіт всередині цієї церкви були використані екологічні будматеріали ТМ ECOSHTUK by Polimin: ґрунтовка ECOSHTUK LIME PRIMER та шпаклівка ECOSHTUK MULTI-FINISH.

Взагалі, найбільш вживані матеріали ТМ POLIMIN для будівництва споруд в Англії:

POLIMIN AC-5 СУПЕР-ҐРУНТ для основ з підвищеним водопоглинанням;

армуючий клей POLIMIN P-20 TERMO FACADE ARM (grey/white);

ґрунтовка POLIMIN АС-3 КВАРЦ-ҐРУНТ НА АКРИЛОВІЙ ОСНОВІ;

штукатурка «баранець»/«короїд»: POLIMIN АР-17 ACRYL DЕCOR і POLIMIN SP-17 SILICON DECOR.

Один з перших об’єктів, під час будівництва якого використали продукти ТМ POLIMIN, з’явився у великому місті у лондонському районі Хаунслоу – у Фелтхемі (Feltham).

Також ТМ POLIMIN використали неподалік кордонів Великого Лондона у Санбері-на-Темзі (Sunbury-on-Thames), історично відомому як Мідлсекс, і у Аскоті (Ascot) – територія англійського графства Беркшир (40 км від Лондона).

Наступне місто, де побудовані об’єкти з ТМ POLIMIN, є Ешфорд (Ashford) – адміністративний центр в англійському графстві Кент (98 км від Лондона).ЦІКАВИЙ ФАКТ: головний тренер Chelsea Football Club обирає ТМ POLIMIN! Так буває, що зоряні тренери мають хронічні захворювання. Алергія на мармур головного тренера ФК «Челсі» стала каменем спотикання для проживання у дуже дорогому будинку, який був орендований футбольним клубом. POLIMIN P-25 SUPER ELASTIC виявився ідеальним рішенням і допоміг вийти з такої непростої ситуації. Будівельники просто використали наш клей для облицювання керамічною плиткою того самого дорогого будинку. Для деяких майстрів укладати плитку на мармур здасться парадоксальним, але це реальний факт про POLIMIN P-25 SUPER ELASTIC. І на відміну від Nike, Samsung або Yokohama, вибір ТМ POLIMIN не був спонсорським контрактом. Даний вибір ґрунтувався виключно на властивостях та якості продукту.

Читати інші новини FOMALGAUT GROUP і компанії ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛIМIН:  facebook.com/fomalgaut.polimin


Інформацію розиіщено на правах реклами

 
Интересные новости:
04.12.2019
1043
Компанія «Снєжка-Україна» - відомий виробник лакофарбових матеріалів в Україні – ц...
03.12.2019
1110
В одній статті ми зібрали найцікавіші факти щодо використання українських високотехнологічних будіве...
29.11.2019
919
Для підприємства 20 років діяльності – це важлива дата. Сьогодні «Снєжка-Україна&ra...
28.05.2020
598
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
750
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
25.05.2020
922
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...