Українські будівельники приєдналися до Федерації європейської будівельної галузі

Конфедерація будівельників України (КБУ) приєдналася до Федерації європейської будівельної галузі (FIEC). Про це повідомив Президент КБУ Лев Парцхаладзе

1250 06.12.2019 в 08:26«Українська будівельна галузь вже є частиною „будівельного Європейського Союзу“

Конфедерація будівельників України (КБУ) приєдналася до Федерації європейської будівельної галузі (FIEC). Про це повідомив Президент КБУ Лев Парцхаладзе.

«Цей крок означає, що українська будівельна галузь вже є частиною „будівельного Європейського Союзу“. Ключове завдання КБУ, як флагмана української будівельної галузі - це сприяння впровадженню європейських цінностей на будівельному ринку України, гармонізація стандартів та підвищення інвестиційного клімату», - підкреслив він.

За словами Лева Парцхаладзе, членство у FIEC - взаємовигідний крок, що відкриває нові можливості для реалізації проектів європейських компаній в Україні - одному з найбільших європейських будівельних ринків із населенням майже 43 мільйонів громадян.

«А для нас вступ до Федерації європейської будівельної галузі надає нам низку потрібних можливостей - співпраця європейських і українських будівельних компаній, залучення інвестицій в Україну, любіювання технічної допомоги ЄС на гармонізацію стандартів», - зазначив Президент КБУ.

Лев Парцхаладзе виділив наступні переваги, які отримали члени КБУ, вступивши до FIEC:

  • підвищення професійних стандартів;
  • «промисловий безвіз» - можливість представлення європейської продукції в Україні та вихід на ринок ЄС для наших товарів;
  • доступ до європейських будівельних технологій;
  • доступ до 3-мільйонної контактної бази будівельних компаній і подальша співпраця з ними;
  • лобіювання інтересів галузі у європейських структурах.

Федерація європейської будівельної галузі (FIEC) - представник інтересів будівельного бізнесу в ЄС, до неї входять 31 національні європейські федерації-учасники із 27 країн.

Читайте також про те, як було визначено кращі проекти та компанії на ринку нерухомості країн Східної Європи в 2019 році. А також про те, як на V Eastern Europe Real Estate Forum підбивали підсумки та основні тренди ринку нерухомості.

Источник: propertytimes
 
Интересные новости:
06.12.2019
1990
Компанія "Укрбуд" передає усі недобудовані проєкти "Інтергал-Буду", який буде добудовувати об'єкти п...
06.12.2019
1167
Строительство около двенадцати небоскребов высотой более 300 м в Китае было отложено или отстает от ...
06.12.2019
1374
Цветом года 2020 назван Классический Синий (Classic Blue). Международный портал о дизайне Dezeen сде...
17.01.2020
556
Як концесійні проєкти та приватизація майна дозволять покращити якість послуг і модернізувати інфрас...