АНОНС: ХI Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер'єр року - 2019», 6 грудня, Київ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

«Оскар» у сфері дизайну та архітектури: ХI Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер'єр року - 2019», Київ, 6 грудня, КВЦ «Парковий»

1280 04.12.2019 в 21:19ХI Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер'єр року - 2019»

Коли: 6 грудня 2019 р.
Де: КВЦ «Парковий», Київ


«Оскар» у сфері дизайну та архітектури: 

Перетнувши 10-річний ювілейний рубікон, щорічний Всеукраїнський кон-курс «Інтер’єр року» еволюціонував у мега-подію у сфері архітектури та дизай-ну. Вже водинадцяте «Інтер’єр року» збирає професіоналів, виділяє і нагороджує найкра-щих, тримає руку на пульсі розвитку цілої галузі.

Більше ніж 800 робіт, поданих на конкурс у 10-ти номінаціях на розгляд Кваліфікаційної Ради та Міжнародного Журі — найкращий показник його престижу та аторитету. «Інтер’єр року» — це набагато більше, ніж конкурс, адже це єдина українська премія, яка моніторить, аналізує та дає найвищу експертну оцінку досягненням у галузі архітектури та предментого дизайну у масштабі всієї країни. А завдяки професійому рівню робіт та оцінюванню професійних експертв-«зірок», які входять у склад жюрі, ретранслює їх для широкої аудиторії в Україні та поза її межами.

Сьогодні подія «Інтер’єр року» — це справжня церемонія вручення «Оскарів» для дизайнерів та архітекторів, що збере майже 7 000 професіоналів зі всієї країни та світових столиць дизайну 6 грудня у КВЦ «Парковий» на урочистому нагородженні переможців, яке розпочнеться о 19:00.

У програмі — урочистості та інтенсивна програма для профі:

12:00 — прес-коференція за участю запрошених та українських зірок дизайну. Цього року роботи оцінюють ті, хто не потребує додаткового представлення для професіоналів: дизайнерка Маталі Крассе (Франція), що завжди виходить за межі форм та сенсів, арт-директорка студії Паоли Навоне Крістіна Піттенуццо (Італія) та Продакт Дизайн Директор студії Паоли Навоне Доменіко Дієго (Італія), голандець Річард Хаттен, що співпрацює з найвідомішими дизайерськими брендами, зокрема з Moooi, та український архітектор, володар багатьох світових нагород Слава Балбек.

Акредитація на прес-конференцію за тел. +380677700757 та expodesign.ua@gmail.com

13:00 — Дискусійна панель Urban Landscape Architecture та майстер-класи з урбаністики (1-й поверх).

З 14:00 — майстер-класи членів жюрі, які відбудуться протягом дня паралельно із засіданням Міжнародного Журі, які оберають найкращих (докладний розклад https://interiorgoda.com/shedule/)

З 12:30 до 18:00 — різноманітні активності для юних архітекторів у рамках платформи архітектурного виховання для дітей «КУБІК».

Оскільки конкурс еволюціонує та робить професійні «передбачення» у розвитку сфери, яка стрімко розвивається, цього року окрему увагу приділено номінації «Предметний ди-зайн» у спец-проекті #YELLOW. Організаторами простору предметного дизайну висту-пили Анастасія Білецька та Сана Шевченко (MAINO Design Ukraine), Ольга Богданова (Bogdanova Buro), Феріде Аджиніязова («Дом и Интерьер»). Простір, поділений на три зони, спроектований від натхнення супрематичною роботою Казиміра Малєвича. На #YELLOW будуть експонуватися найцікавіші об’єкти, частину з яких було представлено у вересні в Парижі на салоні Maison et Objet, та «найсвіжіший» український дизайн, що готується до екс-порту.

Також буде виставлено понад 300 планшетів з роботами, що їх було подано на кон-курс.

https://interiorgoda.com

Офіційна сторінка конкурсу: https://www.facebook.com/interiergoda

Додаткова інформація за телефонами:
Акредитація на прес-конференцію, організація інтерв`ю з членами жюрі:+38 067 770 07 57 та expodesign.ua@gmail.com


Інформація рзміщена на правах реклами

 
Интересные новости:
18.11.2019
1383
Традиційно в рамках архітектурного фестивалю пройдуть презентації та захист робіт фіналістів STEEL F...
06.03.2020
925
В квітні у Києві відбудеться черговий Будівельний Конгрес України. Тема форуму &...
28.02.2020
729
4 березня у КВЦ Парковий відбудеться форум "Іпотека – інструмент стрімкого розвитку еконо...
14.02.2020
813
25 лютого в Києві відбудеться III Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва...