Цікаві факти про знакові об’єкти Молдови або «Чи знали ви, що…»

В одній статті ми зібрали найцікавіші факти щодо використання українських високотехнологічних будівельних матеріалів ТМ Polimin у Молдові. Дійсно, такими досягненнями може пишатися кожен українець, і такі результати можуть слугувати прикладом для інших компаній
1111 03.12.2019 в 02:23Цікаві факти

В одній статті ми зібрали найцікавіші факти щодо використання українських високотехнологічних будівельних матеріалів ТМ Polimin у Молдові. Дійсно, такими досягненнями може пишатися кожен українець, і такі результати можуть слугувати прикладом для інших компаній…

Відтепер, виходячи з літака і крокуючи аеропортом Кишинева, ви будете знати, що його підлога виконана із застосуванням самовирівнюючої суміші POLIMIN TP-5 WARM FLOOR.POLIMIN ТР-5 WARM FLOOR гіпсова самовирівнююча суміш з ефектом «теплої» підлоги (шар 3-40 мм)

Так, Міжнародний аеропорт реконструювали за допомогою українських будівельних матеріалів. Це той самий Кишинівський аеропорт, який став номінантом престижної премії Міжнародної ради аеропортів, і це аеропорт, який був номінований на Best European Airport Award 2018 у категорії аеропортів з пасажиропотоком до п'яти мільйонів пасажирів поряд з аеропортами Корка, Таллінна, Турина, Лондона і Лімак.

Також POLIMIN ТР-5 WARM FLOOR використовують для будівництва нового спортивного об'єкту Молдови. На території спортивного комплексу площею 100 тис. кв.м будують: стадіон Chisinau Arena, аквапарк, тенісний корт і парковку. Для будівництва такої ультрасучасної і багатофункціональної спортивної арени звичайно вибирають тільки якісні будівельні матеріали. Тому партнери компанії ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН замовили саме POLIMIN ТР-5 WARM FLOOR, який вже перевірений під час реконструкції і експлуатації Міжнародного аеропорту Кишинева.
 Ми пишаємося тим, що українські будматеріали використовують для реалізації наймасштабнішого проекту з тих, які коли-небудь будувалися у Молдові. До речі, спортивно-розважальний комплекс ще не введений в експлуатацію (термін здачі в експлуатацію Chisinau Arena перенесли), але сподіваємося, що багато хто з нас зможе відвідати головний спортивний майданчик Республіки Молдови, де на площі 1300 кв.м використані українські матеріали для влаштування підлоги.

 

Читати інші новини FOMALGAUT GROUP:  facebook.com/fomalgaut.polimin

 

Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
29.11.2019
920
Для підприємства 20 років діяльності – це важлива дата. Сьогодні «Снєжка-Україна&ra...
22.11.2019
945
В процессе подбора, монтажа и эксплуатации климатического оборудования возникает множество нюансов, ...
18.11.2019
1618
Николаевская компания «Васт-Сервис+» уже более 9-ти лет занимается разработкой и выпуско...
28.05.2020
722
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
773
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
25.05.2020
934
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...