Головою «Укравтодору» став Олександр Кубраков: що про нього відомо

Народного депутата від "Слуги народу" Олександра Кубракова визначено переможцем конкурсу на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг України
1746 18.11.2019 в 08:25
Першочерговим завданням новий голова вважає кадрове оновлення

Олександра Кубракова визначено переможцем конкурсу на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг України. Про це повідомив Урядовий портал.

«Якісні дороги - один з наших топ-пріоритетів. Наступного року Уряд заклав 33,4 млрд грн на ремонт та утримання доріг державного значення, вдвічі збільшили суму на безпеку дорожнього руху. За наступні п’ять років ми плануємо привести до нормативного стану 24 тис. км доріг національного значення. Такі ж амбітні плани у нас і по відновленню місцевих доріг. Щоб все це втілити, нам в команді потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору. Пан Кубраков вже показав себе як професіонал під час будівництва траси Запоріжжя-Маріуполь», - заявив з приводу цього призначення прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Першочерговим завданням Укравтодору Олександр Кубраков назвав повне оновлення керівного складу служб автомобільних доріг в областях, а також керівництва ДАК «Автомобільні дороги України».

Майбутній голова Укравтодору також планує зробити ревізію підготовки до зимового сезону та підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік.

Найближчим часом, за словами Олександра Кубракова, також планується оголошення міжнародного тендеру на добудову мосту у Запоріжжі та підписання кредитної угоди з ЄБРР та ЄІБ на загальну суму 900 млн євро. Для збільшення фінансування Дорожнього фонду Уряд буде залучати кошти іноземних партнерів.

Що відомо про нового голову «Укравтодору»

Олександр Кубраков - народний депутат України 9-го скликання, член фракції «Слуга народу», членом Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

За час роботи у Раді подав 16 законопроектів, з яких 12 вже ухвалили, 4 ще доопрацьовуються. Зокрема, є автором ухваленого законопроекту №1041 про запровадження середньострокової державної цільової програми на будівництво, реконструкцію, капітальний та середній поточний ремонт доріг державного та місцевого значення.

Кубраков також автор прийнятого Парламентом законопроекту №1061, який запроваджує аудит безпеки доріг. Розвобники закону вважають, що він дозволить досягти високого рівня безпеки дорожнього руху, знизить аварійність на дорогах та тяжкість наслідків ДТП.

Серед інших законодавчих ініціатив новообраного голови Укравтодору:

  • законопроект №1064 про внесення змін до Бюджетного кодексу про джерела фінансування Дорожнього фонду;
  • законопроект №1182-1 про внутрішній водний транспорт, який регулює правові відносини в галузі;
  • законопроект №2234 про визначення відповідальності за формування системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування.


Фото: Економічна правда

 
Интересные новости:
15.11.2019
1438
Правительство Сербии планирует занять до 580 миллионов евро на финансирование строительства метро в ...
15.11.2019
4340
Американские ученые разработали слоистый материал на основе минерала перовскита, который позволит пр...
15.11.2019
2113
Президент Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів що...
11.08.2020
613
Європейська бізнес асоціація (ЄБА) закликає не запроваджувати нові штрафи для громадських закладів з...
11.08.2020
461
Відсоток житлової забудови на ділянці – який він і для чого потрібен?...
11.08.2020
2235
Шмыгаль рассказал о работе правительства по созданию новых рабочих мест...
Новости и Акции компаний