Безкінечна історія: скандальна надбудова на Хрещатику знову "ожила", а тоді роботи вкотре припинили

У КМДА розповіли, що голова Шевченківської РДА організував вивезення будівельних матеріалів із двору будинку на зберігання

2172 14.11.2019 в 08:37Будинок знаходиться на території охоронної зони Софійського собору

Як ми повідомляли, в інтернеті з’явилися відео- та фотодокази того, що на даху будинку на Майдані Незаложеності відновили будівельні роботи.

У КМДА у зв’язку з цим заявили, що інспектори Департаменту охорони культурної спадщини перевірили дотримання припису на заборону будівельних робіт.

«Оскільки спеціалістами Шевченківської РДА велася постійна фотофіксація, інспектори одразу зупинили зведення стін надбудови, які, за словами власника, начебто знадобилися, аби звести балку стелі на необхідний рівень. Будівельні матеріали, що виявили в дворі будинку, зараз знаходяться під контролем служб району», – повідомила пресс-служба КМДА.

Радник Київського міського голови Максим Бахматов розповів, що власники обіцяли не здійснювати жодних робіт до зустрічі з головою Шевченківської РДА, на якій мали письмово погодити порядок робіт із відновлення даху. Та з невідомих причин будівельники почали піднімати матеріали на дах. За півгодини голова Шевченківської РДА організував вивезення будівельних матеріалів із двору на зберігання.

Нагадаємо, що скандальна надбудова на даху будинку прямо на Майдані Незалежності в Києві виявилася в центрі уваги громадськості в середині жовтня

А в кінці жовтня мер Кличко і його помічники повідомили про те, що незаконну надбудову демонтують.

Власниця горішніх приміщень будинку Олена запевняла журналістів, що надбудова «абсолютно законна і має всі дозвільні документи». За її словами, попередній власник викупив приміщення у 1998 році. Було змінено план квартири і горища. Олена стверджує, що розібрати дах і накрити його шлакоблоком вирішили через те, що балки даху прогнили.

Будинок не є пам’яткою, проте перебуває на території охоронної зони Софійського собору – пам’ятки національного значення та пам’ятки ЮНЕСКО. 
Интересные новости:
14.11.2019
3309
Компания UVT GROUP представила концепцию реконструкции терминала Международного аэропорта Винница...
14.11.2019
1537
Министр инфраструктуры Владислав Криклий заявил, что речные перевозки в Украине должны вырасти втрое...
14.11.2019
1483
Міністерство інфраструктури України ініціює оновлення рухомого складу Укрзалізниці, підвищення якост...
05.08.2020
525
Залучення фахівців з супроводу проєктів дозволить розширити практику термомодернізації багатоповерхі...
05.08.2020
384
С 5 по 16 августа будет закрыт доступ к госреестру юрлиц и физлиц-предпринимателей. Если срочно нужн...
05.08.2020
473
 Олександра Дудченко призначено заступником Міністра розвитку громад та територій з питань цифр...