Конфедерація будівельників запрошує на зустріч до Міноборони з приводу вирішення житлового питання військовослужбовців

Конфедерація будівельників України запрошує на зустріч з заступником Міністра оборони України Олексієм Марценюком

1495 06.11.2019 в 10:03Зустріч відбудеться 7 листопада

Конфедерація будівельників України запрошує на зустріч з заступником Міністра оборони України Олексієм Марценюком.

Зустріч проводиться з метою залучення всіх, без винятку, зацікавлених суб'єктів господарювання до участі у проектах Міноборони, пов'язаних з будівництвом, закупівлею, орендою житла для військовослужбовців, а також реалізацією інших проектів капітального будівництва.

Зокрема, мова йде про запрошення до участі в конкурсах на закупівлю житла, нещодавно оголошенних Міністерством: www.mil.gov.ua.

Нове керівництво Міноборони декларує нульову толерантність до корупції і максимально зацікавлене в тотальній відкритості всіх процесів, пов'язаних з втіленням згаданих проектів. Міністерство ставить на меті створити максимально сприятливі умови для співпраці усім відповідальним та порядним партнерам. На зустрічі всі присутні матимуть можливість, за бажанням, озвучити проблематику, з якою вони зіткнулись чи очікують зіткнутись при роботі з Міноборони та його структурними підрозділами.

Додатково у Міноборони наголошують: у разі, якщо якісь особи пропонують "порішати питання" чи будь-які інші "послуги" корупційного характеру, прохання повідомляти про такі факти у правоохоронні органи, на гарячу лінію Міністерства, а також напряму в приймальну О.Е. Марценюка за телефоном: (044) 235-00-26.

Зустріч відбудеться 7 листопада о 10:30 у приміщенні Великої зали для засідань Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

Для участі у заході реєстрація обов’язкова.

Бажаючих прийняти участь просимо надіслати дані учасників: ПІБ, назву компанії, посаду, № та серію паспорта, контактний телефон на email: office@kbu.org.ua до 15-00 06.11.2019 року.


 
Интересные новости:
23.05.2019
2842
Шесть бюветных комплексов в Оболонском районе временно не работают. Это связано с проведением планов...
23.08.2018
3583
Стартовая цена на аукционе составит 3 млн. долларов. ...
15.04.2017
3211
24 марта 2017 участники бизнес тура «ОТЕЧЕСТВЕННЫЕ СТРОИТЕЛЬНЫЕ МАТЕРИАЛЫ - ШАНС ОБНОВЛЕН...