Міністр розвитку громад вважає, що для подолання корупції у держархбудінспекції потрібні комплексні системні рішення

Міністр розвитку громад та територій розповіла від час години запитань до Уряду у Верховній Раді про те, що потрубно буде прийняти ще багато рішень щодо оптимізації роботи ДАБІ

1413 04.11.2019 в 07:34



Корупцію можна подолати лише завдяки комплексним системним рішенням

У даний момент проходить конкурс на заміщення посади голови Державної архітектурної будівельної інспекції. За його результатами буде прийнято рішення щодо очільника ДАБІ, а після цього буде проведене повне кадрове перезавантаження в представництвах Держахбудінспекції.

Про це розповіла міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час години запитань до Уряду у Верховній Раді.

Міністр нагадала, що подолання корупції у ДАБІ визначено президентом , як одне з найважливіших завдань Кабміну.

«І ми почали з кадрових питань. Але не лише вони вирішують питання корупції. Мають бути прийняті ще багато рішень щодо оптимізації роботи цієї структури, внесенню змін до процесу здійснення і нагляду, і автоматизації процесу отримання дозволів, і залучення органів місцевого самоврядування на етапі введення об’єктів в експлуатацію».

Бабак вважає, що корупцію можна подолати лише завдяки комплексним системним рішенням.

«Але, на жаль, ми з вами унаслідували в ДАБІ величезну кількість об’єктів, які отримали дозволи на незаконних основах. Зараз перед Урядом стоїть величезний виклик, що робити з тими об’єктами, які побудовані з порушенням дозвільної документації і в яких живуть люди», - сказала Альона Бабак.

Міністр підкреслила, що таке рішення потребуватиме спільної роботи з народними депутатами.

«Нам доведеться вийти до вас, шановні народні депутати, і приймати рішення індивідуально десь по амністії, десь по рішенням з демонтажу окремих об’єктів. Або з розумінням ставитись до того, що є певні публічні конфлікти щодо таких об’єктів і виходити на громадські слухання, а далі приймати рішення», - заявила Бабак.

Раніше ми писали, що екс-голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев заявив, що ДАБІ треба ліквідувати. А також про те, Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладхе вважає, що систему архбудконтролю в Україні треба замінити обов’язковим страхуванням об’єктів будівництва

Источник: minregion
 
Интересные новости:
04.11.2019
1232
Новое украинское правительство активно продвигает идею строительства концессионных дорог. Получится ...
01.11.2019
1857
Аэропорт в Сиднее проектировался с учетом принципов традиционной австралийской архитектуры и природн...
01.11.2019
1519
На інвестфорумі в Маріуполі було підписано меморандум з ЄБРР про спільну реалізацію проекту щодо буд...
02.06.2020
386
Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України повідомив, що на даному етапі реформа ...
02.06.2020
475
Послуга перевезення вантажів за розкладом руху маршрутних поїздів не впливають на строки достав...