У Мексиці створили випробувальний полігон для експериментів з проектами соціального житла

32 архітектори та архітектурні бюро беруть участь у створенні проектів соціального житла, втілюючи їх на випробувальному полігонф, який надала їм місцева влада

1425 13.09.2019 в 08:07Результати експерименту яскраві, функціональні та практичні

У місті Ідальго у Мексиці створено випробувальний полігон для створення та реалізації експериментальних проектів соціального житла. Ініціатором експерименту став Національний інститут житлового робітничого фонду (також відомий як "Інфонавіт").

Проект, який отримав назву "Лабораторія дослідження житлових приміщень та практичного експерименту" запропонував 32 архітекторам та архітектурним бюро розробити унікальне, стійке, гнучке та дешеве експериментальне соціальне житло.

Серед задіяних організацій – такі відомі імена та назви як Tatiana Bilbao, Fernanda Canales, Zago Architecture, Cano Vera Arquitectura та ін.Результати експерименту яскраві, функціональні та практичні. Наприклад, Фріда Ескобедо виготовила "цегляний будинок із склепінним стволом". Кано Веро, з іншого боку, виготовив конструкцію з простих матеріалів, гарантуючи, що такий будинок буде відповідати вимогам доступності.

По мірі зростання населення експериментальне соціальне житло - доступне, гнучке та одночас зручне та функціональне - матиме все більше значення для міського середовища та за його межами.Читайте також про те, що нову столицю Індонезії побудують з нуля на Борнео. А також про те, що у Лондоні збудують дерев'яний хмарочос.

 
Интересные новости:
13.09.2019
1306
Про те, як впроваджувалися нові норми для покращення якості українських доріг розповів Громадському ...
13.09.2019
2131
Параметричний метод розробки державних будівельних норм – дієвий інструмент боротьби з корупці...
13.09.2019
1338
The Gateway Foundation разрабатывает проект первого в мире космического отеля. По их убеждению, уже ...
26.05.2020
1730
Одним з технічних завдань стратегії є розробка схеми розміщення вертодромів...
26.05.2020
689
Міністерство економіки завершує роботу над ще однією програмою кредитування малого і серед...