У Львові реалізують деконструктивістський проект офісного центру

На території колишнього заводу «Кінескоп» у Львові незабаром розпочнуть будівництво 14-поверхового торгово-офісного центру зі зміщеними поверхами. Відповідні містобудівні умови і обмеження під час засідання 6 вересня видав виконавчий комітет Львівської міськради
1770 09.09.2019 в 07:55Будівництво планується на території колишнього заводу «Кінескоп»

На території колишнього заводу «Кінескоп» незабаром розпочнуть будівництво 14-поверхового торгово-офісного центру. Відповідні містобудівні умови і обмеження під час засідання 6 вересня видав виконавчий комітет Львівської міськради - повідомляє Zaxid.net.

Торогово-офісний центр зведуть на території колишнього заводу «Кінескоп», між вул. Героїв УПА та вул. Антоновича. Ця територія зараз активно розбудовується житлом та офісами.

Торгово-офісний центр складатиметься з кількох блоків, найнижчий матиме 4 поверхи, а найвищий – 14. На першому поверсі будівлі облаштують центр розвитку дитини. 

Для зведення центру знесуть кілька нежитлових будівель, що розташовані на цій території. Під новим офісним центром мають облаштувати дворівневий паркінг.

Зазначимо, що детальний план території заводу «Кінескоп» передбачає прокладання дороги між вул. Антоновича та вул. Кульпарківською.

Будівництвом торгово-офісного центру займатиметься ТзОВ «Карелла», ТзОВ «Квадродім», ТзОВ «Роксав» та ПП «Віва-Ф». За даними бізнес-платформи YouControl, ТзоВ «Карелла» належить киянам Іллі Битці та Євгенію Ввєденському. Власником ТзОВ «Квадродім» та ТзОВ Роксав» є львів’янин Євгеній Кабалик. Співласником ПП «Віва-Ф» є скандально відомий львівський забудовник Володимир Швед.

Нагадаємо, що інша будівельна компанія Володимира Шведа у липні цього року зруйнувала відому львівську мозаїку з рибками на вул. Володимира Великого. Після цього міська влада заявляла, що забудовник понесе покарання, зокрема йому не дозволять більше будувати у Львові.

«Я хочу звернутися до забудовника, який зруйнував мозаїку – Володимира Шведа і його «Компанії Ріел-Естейт Груп». Я докладу всіх зусиль, щоб ви більше нічого не будували у Львові», – зокрема заявляв у своєму блозі керівник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський.

Раніше ми писали про те, що у Львові почали відновлювати зруйновану забудовником мозаїку.

Читайте також про те, що ревіталізація промзон навколо Києва може вирішити проблему нестачі землі для житла.


СПЕЦТЕМА: Ревитализация городов

Источник: zaxid
 
Интересные новости:
16.08.2019
4372
Каким образом ожидаемый закон о земле может изменить ситуацию с коттеджным строительством в пригород...
09.08.2019
4018
Преобразование заброшенных промышленных зон в жилую застройку – один их градостроительных трен...
09.08.2019
3765
У триповерховому ангарі заводу «Арсенал» з'явиться коворкінг з громадським сквером. У пр...