Оновлення конструкції самоскидів CAT з шарнірно-зчленованою рамою - максимальна безпека і комфорт

Яким чином вдосконалили популярні моделі
1390 04.09.2019 в 08:48

Вдосконалення моделей CAT 730, 730 EJ, ​​735

Удосконалення конструкції нових самоскидів CAT з віссю копання, що зміщується, стосуються безпеки та зручності оператора, управління і силової передачі.Моделі CAT 730, 730 EJ, ​​735 були вдосконалені і завдяки цьому вдалося поліпшити функціонал обладнання і підвищити продуктивність минулих моделей лінійки С, а саме 730 С2, 730 С2 EJ, 735C. До переліку змін можна додати удосконалений робочий простір (сучасні органи управління), захисні властивості коробки передач, інноваційну систему допомоги при підйомі, удосконалений механізм регулювання тяги, оновлений режим економії палива ECO.

Крім того, самоскиди 730 і 730 EJ оснащені функцією автоматичного регулювання сповільнювача і функцією зрушення в процесі підйому. Ці технічні характеристики модель перейняла у попередньої версії, але механізм машини був повністю змінений. Самоскид оснащений новим двигуном CAT C13 ACERT, новою коробкою передач CAT CX31, були використані магнітні та структурні видозміни, які дозволили досягти зниження власної ваги машини на 22%, але в той же час залишити незмінним рівень продуктивності моделі 735 С.

Робочий простір оператора

Зовнішня конструкція ROPS раніше представляла собою структурну стійку. Але з ціллю поліпшення огляду в задній частині у нових версіях дана деталь відсутня і застосовується скло. Крім усього іншого, можливість активації задається функцію включення дисплеїв машини за умови відкритих дверей. Конструкція дверей тепер стала ще простіше, за рахунок функції аргументу значно поліпшується захист від потрапляння пилу.

Завдяки інфрачервоному склу значно знижується прогрів внутрішньої частини кабіни від сонця. За рахунок бічних зсувних віконних конструкцій забезпечується належна вентиляція і полегшується контактування оператора з робочими. Сидіння з функцією підігріву відрізняється великою кількістю налаштувань, завдяки яким кожен оператор може довести своє робоче місце до максимального рівня комфорту. Вдосконалене пасажирське крісло тепер має подушку і функцію складання та розкладання.

Інноваційна автоматична система регулювання тяги CAT проведена по надточній технології, що дозволяє оперативно включати блокування диференціала і виключати ковзання коліс. Дана система дозволяє уникнути закиду оберту при збільшенні швидкості в процесі їзди по складним зонам і забезпечує регулярну підтримку постійного тиску газової педалі.
Нова система управління

Функції регулювання коробки передач і підйома кузова інтегровані в одному важелі, що дає можливість збільшити продуктивність управління при скороченні зусиль і систематичних дій оператора. За допомогою спеціального перемикача в кабіні здійснюється вибір між ручним режимом і режимом допомоги в процесі підйому кузова. Також при опусканні і підйомі використовується автоматична амортизація і зменшується швидкість обертання двигуна.

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
04.09.2019
2515
Компанія Золотой Мандарин відкрила новий офіс...
30.08.2019
1986
У День Незалежності України в місті Скадовську вперше відбувся заплив на 6,5 км. Саме така відстань ...
24.08.2019
2880
Команда Build Portal вітає з Днем Незалежності України!...
10.08.2020
658
Історія про будівельника, загартованого складними життєвими обставинами, якому вдалося реалізувати г...
07.08.2020
862
Команда Build Portal вітає всіх будівельників із професійним святом!...
07.08.2020
1398
Будівельники мають велику силу. Саме вони втілюють в реальність мрії людей. Напередодні Дня будівель...
Новости и Акции компаний