У нових готелях стануть обов’язковими системи сортування сміття та пилоприбирання

З 1 жовтня 2019 вступає в дію новий ДБН «Готелі». Серед інших вимог документу, є норма, яка передбачає обов’язкову наявність у нових отелях сучасних систем сортування сміття

1579 28.08.2019 в 08:00


Вміст пилу в повітрі готельних номерів повинен бути не більше 0,15 мг/кв. м

У нових змінах у державні будівельні норми щодо проектування готелів введені обов’язкові вимоги щодо влаштування сучасних систем роздільного сортування сміття при проектуванні нових або реконструкції існуючих будівель готелів. Норми вже опубліковані та почнуть діяти з 1 жовтня цього року.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

“Ця корисна ініціатива сприятиме зменшенню шкідливого впливу на середовище та навчатиме культурі поводження із відходами. Вона запроваджується з 1 жовтня при проектуванні нових або реконструкції існуючих готелів. Ми маємо відходити від радянських практик збирання сміття і назавжди залишати в минулому такі речі як сміттєпроводи”,- наголосив він.

Згідно зі змінами у ДБН, у житлових і громадських приміщеннях готелів необхідно передбачати системи роздільного сортування сміття, а також системи очищення від сміття і пилоприбирання. Вміст пилу в повітрі житлових приміщень готелів повинен бути не більше ніж 0,15 мг/кв. м. Раніше ж у готелях заввишки 2 поверхи і вище обов’язково влаштовувалися сміттєпроводи.

Раніше ми писали про те, що нові ДБН суттєво посилюють вимоги до пожежної безпеки. Читайте також про те, що інтернет у готельних номерах стане обов'язковим.

З текстом ДБН «Готелі» можна ознайомитися тут >>> 

Про внесення змін до Державних будівельних норм читайте у розділі «ДБНи», тут зібрані ВСІ нововеддення норм та коментарі експертів. 

 
Интересные новости:
27.08.2019
1729
У новому ДБН «Житлові будинки. Основні положення», що вступає в дію з грудня цього року,...
23.08.2019
1391
Мінрегіон змінив вимоги щодо акустики в концертних залах і театрах. Нові будівельні норми вже опублі...
23.08.2019
1277
У Мінрегіоні нагадують, що новий ДБН “Житлові будинки. Основні положення” вже опублікова...
13.01.2020
894
Українські дороги мають оснастити велодоріжками та смугами для велотранспорту...
23.12.2019
1308
1 березня 2019 року набрав чинності ДБН «Природне і штучне освітлення», яким передбачено...