Ангар заводу «Арсенал» буде перетворений на просторий коворкінг

У триповерховому ангарі заводу «Арсенал» з'явиться коворкінг з громадським сквером. У просторі на 650 відвідувачів будуть десятиметрові скляні стелі, лаунж-зона і офіси для топ-менеджерів

3770 09.08.2019 в 07:17Ревіталізація «Арсеналу»

У триповерховому ангарі заводу «Арсенал» з'явиться коворкінг з громадським сквером. У просторі на 650 відвідувачів будуть десятиметрові скляні стелі, лаунж-зона і офіси для топ-менеджерів.
Третій бізнес-коворкінг Creative States розташують у триповерховому ангарі заводу «Арсенал». З площею у 2500 квадратні метри він стане найбільшим серед відкритих просторів мережі. Навпроти самого ангару зведуть громадський простір зі сквером. Про відкриття розповідають у прес-службі компанії.

«Десятки років ангар стояв порожнім, служачи складом для застарілих верстатів і різного мотлоху. Ангар залишається власністю заводу, наші партнери підписали довгострокову оренду з заводом і запросили нас в якості компаньйонів зі створення нової локації Creative States», – розповідає засновник мережі Ілля Кенігштейн.

У коворкінгу з десятиметровими стелями буде 650 місць. Крім офісів, на першому поверсі працюватиме лаунж-зона з деревом посередині, рецепція, переговорні кімнати, скайп-руми, санвузли, велика барна стійка і трансформований івент-хол.У проміжку між першими поверхами розташують велику зону нефіксованих робочих місць. На другому поверсі заплановано кухню та офіси з частково скляними стелями. Третій поверх відведуть офісам топ-менеджерів і керівників компаній.

Зазначають, що третій коворкінг мережі Creative States стилізують під кінематографічний ар-нуво: особливістю стане велика кількість хвилеподібних асиметричних ліній, які відтворюватимуть природні форми.

На цей раз будівництво простору триватиме більше 60-ти днів.

Раніше ми писали, що, на думку експертів, ревіталізація промзон - головний урбаністичний тренд 2019 року. Також читайте, як відбувається ревіталізація у Мінську.

СПЕЦТЕМА: Ревитализация городов

Источник: hmarochos
 
Интересные новости:
08.08.2019
2876
Тренд на ревитализацию, то есть переосмысление индустриальных городских территорий, добрался и до Бе...
02.08.2019
3702
Тенденція 2019 року на ринку нерухомості - розвиток ревіталізації занедбаних промзон...
09.09.2019
1776
На території колишнього заводу «Кінескоп» у Львові незабаром розпочнуть будівництво 14-п...
16.08.2019
4374
Каким образом ожидаемый закон о земле может изменить ситуацию с коттеджным строительством в пригород...
09.08.2019
4021
Преобразование заброшенных промышленных зон в жилую застройку – один их градостроительных трен...