КБУ та Укравтодор будуть разом покращувати інфраструктуру країни

Конфедерація будівельників та Укравтодор підписали меморандум про співпрацю

3051 05.08.2019 в 08:05


КБУ та Укравтодор

1 серпня очільник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак та Голова Ради Директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов уклали меморандум про співпрацю у дорожній та будівельній галузях.

У межах реалізації Меморандуму передбачено законотворчу діяльність у дорожній та будівельній сферах, спільні галузеві обговорення та технічне регулювання виробничих процесів, гармонізацію існуючих Державних будівельних норм до передових європейських практик, запровадження та просування інноваційних матеріалів і технологій для державного будівництва, спільну розробку програмних пропозицій щодо підвищення кваліфікаційного рівня працівників, впровадження інноваційних технологій, залучення вітчизняних та іноземних партнерів для реалізації спільних завдань та проектів.

«Дуже задоволений, що сьогодні ми консолідуємо всю будівельну галузь. Узгоджена позиція в питаннях її розвитку є потужним імпульсом для розвитку економіки цілої країни», - підкреслив Олександр Ротов.

«Наше співробітництво може стати дієвим інструментом реалізації ефективної політики розвитку дорожньої та будівельної галузей України та інтеграції можливостей вітчизняної дорожньої та будівельної сфер до загальноєвропейських практик та стандартів. Сьогодні ми об’єднуємо будівельну галузь та розраховуємо на плідну співпрацю у площині удосконалення будівельних норм та формування нового порядку будівельного ринку», - прокоментував Славомір Новак.

Окремо під час зустрічі було вирішено створити в Конфедерації будівельників України Дорожній кластер, який від КБУ представлятиме Член Ради директорів - Олег Міщенко, від системи Укравтодору – керівник ДерждорНДІ Артем Безуглий.

Build Portal буде слідкувати за розвитком подій.Всі новини стосовно цієї співпраці ви знайдете у матеріалах КБУ & Укравтодор. Спецтема

Джерело: kbu
 
Интересные новости:
10.08.2000
2184
Сьогодні із всього орендного житла, яке налічується в Україні, близько 90% знаходиться в тіні та нія...
18.06.2019
2849
10 сентября в Киеве состоится VIII Международный архитектурный форум...
12.12.2018
2734
Проблема не в забудовниках чи архітекторах. Все зло від державних та муніципальних чиновників, моноп...
29.05.2020
651
Кожна нова системна криза диктує нові умови. Які вони на цей раз?...
24.05.2020
1030
Як карантин змінів роботу будівельних компаній. Результати опитування...
20.05.2020
1438
Про вплив пандемії на орендарів, орендодавців і ринок офісної нерухомості в цілому...