Іван Салій: мережа енергоефективності виробників будматеріалів у пошуку

25 липня 2019 року відбулася друга робоча зустріч головних інженерів, енергетиків, фахівців, які визначені на підприємствах відповідальними за розробку та реалізацію заходів з енергозбереження
2861 31.07.2019 в 08:02


БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів

Учасники Мережі – рушійна сила в мотивації та самоорганізації.

25 липня 2019 року на ТОВ «Бетон Комплекс» (ПБГ «Ковальська») відбулася друга робоча зустріч головних інженерів, енергетиків, фахівців, які визначені на підприємствах відповідальними за розробку та реалізацію заходів з енергозбереження.

Зосередились:

Теплові баланси обладнання, будівель та підприємств (Костянтин Тадля, Технічний директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, к.т.н.).
Енергоефективні промислові тепловентилятори («пушка»), екологічні та експлуатаційні переваги.
На базі композитних товстоплівкових нагрівальних елементів, не спіраль і не ТЕК (Євген Тельніков, Заступник директора з наукових питань ДП «Інженерний центр «Сушка»», к.т.н.).
Рікардо Кюльхайм, Директор проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» GIZ, наголосив, що підтримка GIZ – навчання, консультації – це мотивація членів Мережі до власної активності та дій щодо зменшення енерговитрат та викидів.

Для мене, як і для Рікардо Кюльхайма, Андрія Варфоломєєва (Директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, к.т.н.), і усіх членів Мережі стала приємністю презентація Головного інженера ТОВ «Бетон Комплекс» Вячеслава Лобанова: які б інноваційні рішення йому не пропонували колеги, виявилося: «Ми це уже впровадили, або робимо». Я пишався.
Висловлюємо вдячність керівництву та колективу ТОВ «Бетон Комплекс», які погодились і показали майстер-клас проведення зустрічі членів Мережі: змістовно, поважно і комфортно.

Без відповідей залишилися гострі питання раптового введення енергоринку: енергетики вимагають, підприємства ускладнення не зрозуміли. сподіваються, що нова влада терміни цих новацій відтермінує для опанування.

Джерело: avbmv
 
Интересные новости:
29.07.2019
2963
Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів ініціалізує заходи щодо сприяння виходу українських ви...
19.07.2019
2855
Олександр Ротов, голова Ради директорів КБУ, прокоментував ситуацію з ДАБІ...
08.07.2019
2754
Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів про збереження культурної спадщини...
15.07.2020
1212
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів розповів про важливість і прогр...
25.06.2020
1010
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів розповів про нагальні потреби г...
23.06.2020
1092
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів звернувся до Уряду щодо важливо...