Іван Салій: мережа енергоефективності виробників будматеріалів у пошуку

25 липня 2019 року відбулася друга робоча зустріч головних інженерів, енергетиків, фахівців, які визначені на підприємствах відповідальними за розробку та реалізацію заходів з енергозбереження
2541 31.07.2019 в 08:02


БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів

Учасники Мережі – рушійна сила в мотивації та самоорганізації.

25 липня 2019 року на ТОВ «Бетон Комплекс» (ПБГ «Ковальська») відбулася друга робоча зустріч головних інженерів, енергетиків, фахівців, які визначені на підприємствах відповідальними за розробку та реалізацію заходів з енергозбереження.

Зосередились:

Теплові баланси обладнання, будівель та підприємств (Костянтин Тадля, Технічний директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, к.т.н.).
Енергоефективні промислові тепловентилятори («пушка»), екологічні та експлуатаційні переваги.
На базі композитних товстоплівкових нагрівальних елементів, не спіраль і не ТЕК (Євген Тельніков, Заступник директора з наукових питань ДП «Інженерний центр «Сушка»», к.т.н.).
Рікардо Кюльхайм, Директор проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» GIZ, наголосив, що підтримка GIZ – навчання, консультації – це мотивація членів Мережі до власної активності та дій щодо зменшення енерговитрат та викидів.

Для мене, як і для Рікардо Кюльхайма, Андрія Варфоломєєва (Директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, к.т.н.), і усіх членів Мережі стала приємністю презентація Головного інженера ТОВ «Бетон Комплекс» Вячеслава Лобанова: які б інноваційні рішення йому не пропонували колеги, виявилося: «Ми це уже впровадили, або робимо». Я пишався.
Висловлюємо вдячність керівництву та колективу ТОВ «Бетон Комплекс», які погодились і показали майстер-клас проведення зустрічі членів Мережі: змістовно, поважно і комфортно.

Без відповідей залишилися гострі питання раптового введення енергоринку: енергетики вимагають, підприємства ускладнення не зрозуміли. сподіваються, що нова влада терміни цих новацій відтермінує для опанування.

Джерело: avbmv
 
Интересные новости:
29.07.2019
2680
Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів ініціалізує заходи щодо сприяння виходу українських ви...
19.07.2019
2565
Олександр Ротов, голова Ради директорів КБУ, прокоментував ситуацію з ДАБІ...
08.07.2019
2471
Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів про збереження культурної спадщини...
22.01.2020
545
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів звернувся до Президента та Прем...
22.01.2020
574
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, розповідає про підсумки зустрі...
31.12.2019
7351
Традиционно, в конце декабря, Екатерина Никитина, колумнист Build Portal, президент Best Media Group...