АНОНС: LAKOKRASKA CIS, Баку, 24-25 вересня

24-25 вересня в Баку LAKOKRASKA CIS обговорить перспективи розвитку

2740 31.07.2019 в 07:02LAKOKRASKA CIS


Коли: 24-25 вересня
Де:  Азербайджан, Баку, Boulevard Hotel Baku, ул. Хагани Рустамова 4С


Про конференцію

Lakokraska CIS - щорічний ефективний майданчик для зустрічей представників всього ланцюга бізнесу з виробництва лакофарбових покриттів. Конференція є провідною ключовою подією регіону СНД, Східної Європи, Центральної і Середньої Азії, створена з метою зміцнення контактів, економічних зв'язків як всередині самої галузі, так і споживчих галузях промисловості та будівництва. Захід пройде за інформаційної підтримки журналів Лакофарбові матеріали і їх застосування, Фарбування професійне, Build Portal, Капбудівництво, Prof Build, Упаковка, Мир Упаковки.


Чому Баку?

Досвід проведення конференцій в умовах стрімко мінливого світу дає імпульс для впровадження нових форматів бізнес-зустрічей. І це правильно, коли своєчасно.


Що змінюється? 50% на 50%?

Контакти - основа конференції. Перші 50% успіху - заплановані переговори.

А що нового в самій програмі? Навіщо їхати?


II МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ЛКМ ТА ПОКРИТТІВ «Серед нових тем: локалізація і автоматизація виробництв, порошкові і аерокосмічні покриття, захист і декор деревини.»

Структурні зміни та економічні виклики - це безперервні злети і падіння, але завжди хотілося б розуміти, як своєчасно реагувати на них в макро- і мікросередовищі для стійкого з ростання і масштабування.«Доповіді, питання - це добре! ... Але всім потрібні нові ідеї, нові ринки, нові горизонти! Переговори в таких локаціях, як Баку дають можливість поглянути на розвиток бізнесу під новим кутом.»

Елементи новизни залучають і стимулюють, що підтверджується постійним зростанням числа делегатів, наприклад, від таких глобальних гравців як PPG, Jotun, Hempel, DAW, Teknos.


«Це - і економія часу, і максимальна користь, і задоволення від спілкування. Організатори не залишаються осторонь. Ви завжди в курсі того, що відбувається в залі, не відриваючись від діалогу з найважливішим клієнтом.»


Прямі зустрічі віч-на-віч в рамках networking space добре зарекомендували себе на раніше проведених проектах у галузі.

Два дні - це масив інформації. Структура програми зручна і цікава абсолютно всім. Перший день - архітектурні ЛФМ, другий - індустріальні.


«40 компаній-виробників ЛФМ з 10 країн вже підтвердили участь в Lakokraska CIS. 25 активних спікерів вже заявили свої теми для включення в програму. 150 учасників підтверджено, а очікується більше 200»

Уподобання і інтерес завжди стосуються виробників і споживачів. Їхня думка вкрай важливо, і саме вони формують ринок.


Серед підтверджених

DAW, Feidal, Hempel, Henkel, Jotun, Kompozit, Leader Group International, PPG, Smile Mix, Smile Paints Group, Sniezka, Teknos, Uzkabel, V33, АBC Фарбен, Алістерус, Гангут, ЗІП, Інженерні вирішення, Ірком- ЕКТ, Лаковер, Лакра Синтез, ЛЗ Аврора, МАВ, Новий дім, НПК ПК Пігмент, Олівеста, Пластик-Будмаркет, ПО Меркурій, Полісан, Радуга Синтез, Розробка ЛФМ, Спектр-ТП, Будкомплект-Емаль, ТЛКЗ Радугамалер, ТПК Терра, УХЛ-Маш, Емаль та інші...

Джерело: LAKOKRASKA CIS
Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
14.03.2019
3146
В період з 24.06 по 13.07.2019 на базі NZEB Hub КНУБА проходитиме професійна підготовка та атестація...
14.03.2019
3170
20 червня 2019 року у Києві відбудеться Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі...
05.08.2020
638
АГРОМАТ святкує 27 річницю і запрошує приєднатися до комплексу святкових спортивних заходів...
Новости и Акции компаний