"Будинки Войцеховського" знову опинились під загрозою відімкнення

У ЖК не приступили до виконання технічних умов та знову заборгували за електроенергію
2759 24.07.2019 в 08:32


Ризик відключення

Новобудови за адресами вул. Харківське шосе, 19 та 19-А у черговий раз можуть залишитися без електропостачання через неспроможність дійти згоди всередині житлового комплексу щодо оплати боргів за спожиту електроенергію та виконання технічних умов. Про це йшлося на нараді представників ОСББ зазначених будинків, керівництва КМДА, районної держадміністрації, представників ДТЕК «Київські електромережі» тощо.

«Ми в черговий раз зустрічаємось із активами житлового комплексу за адресою Харківське шосе, 19, 19-А, 19-В, так званих, «будинків Войцеховського». Житловий комплекс на сьогодні накопичив заборгованість за спожиту електричну енергію більше 1 мільйона гривень. Графіку погашення заборгованості мешканці не дотримують. Будинки досі отримують електроенергію за тимчасовою схемою електропостачання, що не розрахована на нинішню потужність споживання, і це створює серйозні технічні ризики. Необхідно виконувати технічні умови та створювати безпечну схему постачання електроенергії, чого досі не зроблено. Таким чином, усі будинки вкотре постали перед ризиком відключення послуги», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За словами посадовця, міська влада наголошує на тому, що, враховуючи тимчасову схему електропостачання та невиконані технічні умови, житловий комплекс вважається єдиним об’єктом і перевести ОСББ на окремі розрахунки неможливо з правової точки зору.

Джерело: kyivcity
 
Интересные новости:
24.06.2019
3302
Чергова новобудова Анатолія Войцеховського на вулиці Ракетній, 24 має виконати низку заходів, щоб ун...
10.03.2017
3044
Генпрокуратура ожидает приговора к реальному тюремному заключению Войцеховского...
12.12.2016
3380
Уголовное производство в отношении скандального застройщика будет рассматривать Деснянский районный ...
16.10.2020
775
Суд отказался заочно арестовать сбежавшего в Польшу скандального застройщика Войцеховского...