У Малазі відбувся Форум Caterpillar з нових підземних продуктів

Для дилерів Caterpillar та їхніх клієнтів влаштували Форум
2522 11.07.2019 в 07:57


Форум Caterpillar

Захід відбувся у навчально-демонстраційному центрі Caterpillar в Іспанії (м. Малага) і був орієнтований як на дилерів Caterpillar, так і на їхніх клієнтів. Компанія Цеппелін Україна запросила відвідати Форум, який проходив у такому форматі вперше, представників Запорізького залізорудного комбінату (ЗЗРК).*Презентувати нові можливості обладнання та технологічні рішення зібралися інженери з Австралії і Таїланду, де розташовані заводи з виробництва машин САТ для видобутку твердих порід підземним способом.

Форум був спрямований на технічні особливості нової моделі підземного навантажувача R1700 та оновленої моделі підземного навантажувача R2900G.

 


Особливою тематикою, з огляду боротьби за збереження навколишнього середовища та безпеки праці, було зменшення викидів дизельних двигунів в умовах підземних робіт. Також був підкреслений стрімкий розвиток технологій для машин САТ. На Форумі були презентовані модулі системи Minestar®: Health, Detect та Command – рішення, вже знайомі наземній техніці, тепер спроектовані для складних умов роботи під землею. Опція Контролю Переміщення (Ride Control), яка дозволяє перевозити породу у ковші на довгі відстані без втрат, та Автоматичного Завантаження (Autodig), яка дозволяє керувати завантаженням та розвантаженням ковша на відстані, отримали дуже позитивні відгуки Клієнтів.Презентації були доповнені ДЕМО-шоу за участі техніки Caterpillar: від “малюка” CAT259D до кар’єрного самоскида CAT777G. Вперше в подібному шоу брали участь підземні навантажувачі CAT R1700 вантажопідйомністю 15 тон та CAT R2900G вантажопідйомністю 17 тон, які на відмінно впорались із завданнями на поверхні.Вадим Валерійович Ракша, директор з виробництва Запорізького комбінату:

«Перш за все, я хочу подякувати компаніям Caterpillar та Цеппелін Україна за такий грандіозний, масштабний та, найголовніше, корисний Форум!

Не зважаючи на те, що гірнича техніка компанії Caterpillar ще не представлена в парку ЗЗРК, ми знайшли корисні та необхідні рішення у розрізі підземних навантажувачів, які, на мою думку, стануть корисними в роботі нашому підприємству.

Зважаючи на той факт, що ЗЗРК вже давно орієнтований на використання самохідної техніки в усіх технологічних процесах, не беручи до уваги складну специфіку гірничих робіт, ми будемо раді обговорити із фахівцями Caterpillar та Цеппелін Україна перспективи подальшої співпраці для підвищення продуктивності та ефективності виробництва за допомогою високотехнологічних продуктів компанії».* Запорізький залізорудний комбінат був побудований у Запорізькій області та введений в експлуатацію у 1970 році. Сьогодні це одне з найбільших підприємств у гірничо-металургійній галузі України. На залізорудному комбінаті видобувають агломераційну та мартенівську руду. Далі підприємство постачає руду на внутрішній ринок та експортує. Близько 51% продукції комбінату постачає до Чехії, Словаччини, Польщі та Австрії, а 49% залишається на Українському ринку.

Структуру комбінату складають 2 шахти, дробильно-сортувальна фабрика, цех закладки виробленого простору в шахті, та інші допоміжні цехи. Основний видобуток здійснюється на шахті «Експлуатаційна» продуктивністю 4 млн тон руди на рік (концентрація заліза сягає більш ніж 61%). Шахта «Прохідницька» здійснює розкриття та підготовку нових горизонтів, а також видобуває до 500 тис. тон руди на рік.

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

 
Интересные новости:
09.07.2019
2520
Новинка від компанії "Золотой Мандарин" – кришка для паркану у вигляді кулі...
28.05.2020
723
ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROF...
26.05.2020
775
«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну - перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пош...
25.05.2020
935
Запуск на українському заводі лінії з виробництва фальцевої покрівлі Ruukki Classic M®...