Іван Салій про збереження культурної спадщини України: "Не все пропало!"

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів про збереження культурної спадщини в Україні
456 08.07.2019 в 08:18


БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів

02 липня 2019 року на засіданні круглого столу Національного експертно-будівельного альянсу України Ольга Рутковська, дійсний член ІКОМОС, наголошувала, що система реставрації нерухомої культурної спадщини зруйнована. А підпорядкування цих проблем Мінкультури (як в Європі) замість Мінрегіону – має шкідливі наслідки.

04 липня 2019 року – засвідчую: НЕ ВСЕ ПРОПАЛО!

Церква Спаса на Берестові є складовою комплексу пам’яток Києво-Печерської лаври, архітектурний ансамбль якої занесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Протиаварійні та невідворотні реставраційно-консерваційні роботи, а тепер уже і благоустрій – в стадії завершення! І коштом благодійника.Церква Спаса на Берестові має всесвітнє, загальнонаціональне значення та виняткову історичну, наукову й архітектурну цінність, Громадська організація «Андріївсько-Пейзажна ініціатива» звернулась до Заповідника з пропозицією надання благодійної добровільної пожертви на проведення реставраційно-консерваційних робіт на пам’ятці.

Нова влада, сподіваюсь, відновить масштабну реставрацію пам’яток історії та культури, бо там наш генетичний код і майбуття.

Знання, досвід та щирий патріотизм видатних реставраторів Анатолія Антонюка та Миколи Орленка – не втрачайте, зафіксуйте і опануйте. Вони відроджували Древній Поділ Київський, Київ та Україну.


На фото персона із розділу Будівельної Вікіпедії "Популярні особистості будівельної галузі": Іван Салій

Джерело: avbmv
Интересные новости:
03.07.2019
1024
Як змінились обсяги будівельних робіт з початку 2019 року...
06.06.2019
797
Звернення Івана Салія, президента Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів до Президента Украї...
24.05.2019
1250
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів звернувся до президента України...