У Львові побудують ІТ-парк: яким він буде (фото)

Будівництво почнуть вже восени
3916 02.07.2019 в 07:48
ІТ-парк

У Львові на конференції Lviv IT Jazz резиденти майбутнього ІТ-парку підписали договори із забудовником, інвесторами та девелопером. Відтак, восени має стартувати будівництво інноваційного району на вулиці Чмоли.

Серед перших і найбільших резидентів ІТ-парку, які займуть 60% його площ, є SoftServe, Intellias, N-iX, Perfectial, GlobalLogic та львівський ІТ-кластер. Інвесторами стали Brookfield, «Галерея-Центр», що була девелопером будівництва ТРЦ «Форум Львів», та Horizon Capital. Додамо, що компанія Brookfield також виконала дизайн ІТ-парку.

Будівництво розпочнуть уже цієї осені і до кінця 2021 року планують завершити першу чергу. До неї увійдуть шість 8-поверхових офісних будівель, 18-поверховий бізнес-центр та окремий комплекс комп’ютерних лабораторій на 2000 кв. м. А також – велика паркова зона. Тут відкриють і мультифункціональний центр із фудкортом, спорткомплексом, зоною для розваг та шопінгу.

Щодо готелю та дитячого садочку, що також планували побудувати в межах першої черги, то, як розповів у коментарі Tvoemisto.tv СЕО львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський, готель вирішили перенести до другої черги, а для садочка знайдуть місце поблизу – буквально через дорогу від бізнес-парку, оскільки він не є необхідним елементом ділового району.

На запитання про те, чи буде в ІТ-парку центр науки для школярів, про який часто говорить міський голова Львова Андрій Садовий, Степан Веселовський каже, що в парку будуть 14 або й більше лабораторій різних ІТ-напрямків для студентів та науковців («Інтернет речей», «Доповнена реальність»).

«Центр науки для школярів, про який говорить міська рада, я коментувати не можу, в першій черзі цього не передбачено. Можливо, в майбутньому. Я не знаю, що Андрій Садовий має на увазі», – говорить СЕО львівського ІТ-кластеру.

Степан Веселовський каже, що вже є візуалізованою і друга черга інноваційного району, де переважно також будуть офіси компаній, але проект ще може змінюватись.

Нагадаємо, торік на місці майбутнього парку заклали символічну капсулу, яка дає старт будівництву ІТ-парку. Згідно із проектом, IT-парк буде розташований на земельній ділянці розміром 10 гектарів та зможе вмістити 10 000 працівників IT-індустрії та понад 4 000 працівників суміжних галузей.

Загальні інвестиції у проект становлять 180 млн доларів.Джерело: tvoemisto
 
Интересные новости:
03.07.2019
2687
В Австралии начались испытания шпал из пластмассовых отходов...
26.01.2021
465
Висота вежі становитиме майже 400 метрів, у будівлі має бути 63 поверхи, а загальна площа примі...
26.01.2021
428
Через пандемію COVID-19  обсяг чистих прямих іноземних інвестицій в Україну виявився найгіршим ...
Новости и Акции компаний
З Різдвом!
06 января 2021 г. 1611
Вітаємо з Новим Роком!
30 декабря 2020 г. 1161